Pan Tau (1988)

Hodně velká slabota oproti minulým třem seriálům. Tento film spíš byl nějaký hlubokomyslný příběh o kariéře Pana Tau (toto ale už pravý Pan Tau nebyl!). Film spíše pro dospělé. 40%

Pan Tau (1971) (seriál)

Výborný film pro děti, avšak mě to k tomuto filmu nikdy nijak nepřipjalo a vždy jsem se spíš nudil, než abych se nějak strnule s úsměvem na rtech díval do obrazovky a nemohl se odthrnout. Určitě výborný film s Ottou Šimánkem v hlavní roli. 65%

Rango (2011)

Výborný animák z dílny Gore Verbinskiho, u kterého se snad všichni museli někde smát. První třetina filmu - nic moc, na druhou stranu ANIMOVANÝ WESTERN - to tu ještě nebylo a opravdu bravurní film! Hudba Hanse Zimmera byla fascinuicí a zahraná v pravou chvíli. Vytknout musím jen první třetinu a přímočarý - většinou lehce očekávající děj, ale to vše vynahradil Johny Depp a obyvatelé městečka Prach. 90%

Forrest Gump (1994)

Tom Hanks a jeho Forrest Gump, to je prostě legenda mezi filmy a jeden z nejlepších snímků všech dob. Nejen díky parádnímu humoru, který se nese celým filmem, nejen díky skvělým hereckým výkonům (hlavně skvělý Gary Sinise si mě svým poručíkem Danem získal), ale prostě vším, čím je Forrest tak jedinečný. Jeden z těch filmů, na který se může člověk dívat 2x-3x do roka a stejně se jedná o skvělý zážitek.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Opětovné shlédnutí filmu a úplná přestavba původního komentáře. Jak jsem psal, tak mi film tak trochu nepřipomínal předchozích 6 filmů, ale to bylo asi tím, že nejčastějším prostředím byl les, nebo celkem opuštěná vesnice a ne pohádkové Bradavice. Z filmu už není pohádka pro děti, ale je to víc Drama o třičtvrtě roku schovávajících se sotva dospělých čarodějích. Opět mi tu pár věcí z knihy chybělo, ale to jsem si uvědomil až když jsem si opětovně přečetl HP 7, takže v tomto ohledu film celkem překonal mou předtuchu. Efekty na jedničku, i když jich bylo poskromnu. Ron Weasley byl až neuvěřitelně podobný knižní předloze a scéna na Ministerstvu - na jedničku. Nevím, ale co jsem tu četl komenty, tak nevím co psát :D Doporučuju přečíst komentář od Greg

Prci, prci, prcičky (1999)

Partička čtyřky mušketýrů - paniců dokáže z tuctové teen kraviny udělat naprosto brilantní komedii, která dala základ pro několik pokračování. Ta pravá - 1,2,3 a Školní sraz - patří mezi špičku bláznivých komedií. KULT.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Výborná komediální parodie ve stylu bláznivá střela nebo zahulíme uvidíme. Zohana - izraelského špiona už nebaví válka mezi teroristy a armádou a proto předstírá svou vlastní smrt, aby si mohl splnit svůj největší sen - stát se kadeřníkem. Tento hrdina je nesmrtelný jako Chuck Norris a Arnold Schwarzeneger dohromady, v multitaskingu ho neporazí ani nejlepší windows a svůj úd umí ovládat jak pornohvězda. 75%

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Milulý koment musím trochu pozměnit. Se Stiflery (oběma) jsem začal sympatizovat, sice nemají na S.W.Scotta, ale nesnaží se ho nějak extra napodobovat, což se mi líbí (neničí tim aspon Steva Stiflera z třech prvních dílů). Po prvních dílech asi ten zatím nejlepší

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Neskutečně podělaný film - miluji prci,prci, prcičky, ale toto úplně podělali, asi si mysleli, že když tam dají úplně neznámého kluka, kterej se bude chovat podobně jako Sean Wiliam Scott, tak že uspějou - to byli pěkně na omylu. Kluk co se snaží vypadat a mluvit stejně jako Stifler ,,starší" ... nevím co bych měl dodat, jen to, že ta 1hvězdička je jen a jen za Eugena Levyho!!!

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Skvělej díl, kterému jsem přišel na chuť až později. Několik nezapomenutelných, téměř legendárních scén, které k podobně bláznivé komedii patří.