RRRrrrr !!! (2004)

Film nadupaný extrémne humornými scénami a hláškami. Obelix parádne zahral aj neandrtálca a ten "Šéf" no z toho som dlho nevládal. 8 z 10 a idem si "zapózovat."

Hunger Games (2012)

Film som si nepozrel skôr, než som dočítal všetky tri knižky, a môžem potvrdiť, že kniha vs. film je sto a jedno. Už pri knihe mi vadilo, že sa rozpisujú o oblečení a žrádle a príprave žrádla, ale vo filme som také niečo nečakal. Škoda, že tam neboli scény so smrťou trošku drsnejšie. Inak herci obstojní a natočené to je tiež dobre. 5 z 10

Tekken (2010)

Ak je pre film predlohou hra, tak sú názory na film vždy rôzne, niektorí dostanú to čo si predstavovali a iný čakali viac a sú sklamaní. Ale ako môže byť niekto sklamaný, ak hra nemá v podstate nijaký príbeh a je to len ARE YOU READY? a FIGHT!!! Film je na to akú mal slabú predlohu dobrý a silne zábavný. Postavy ako Jin, Yoshimitsu a Fury sa nemohli hernej predlohe snaď viac podobať. Ja osobne som nadmieru spokojný. 6 z 10 P.S. Dragunov je klasa!

Útok mozkožrouta (2012)

Sympatický film odsudzujúci lobotomiu. Nečakal som, že bude zobrazený jeden detail, ale koniec koncov práve ten detail zohral v mojom hodnotení svoju rolu. 6 z 10

Úhel pohledu (2008)

Film je kombinácia krátkych akčných filmov, z pohľadu rôznych osôb. Rôzne pohľady na vec odhalia rôzne veci a nakoniec do seba všetko zaklapne ako má. Sľubné herecké obsadenie, výprava a hudba mi dali hodinu a pol zaujímavého pozerania, ale na zadok som z toho nespadol. 6 z 10

Matrix Revolutions (2003)

Doteraz si z filmu pamätám len záver, pretože som ťažko rozdýchaval to, že táto dokonalá séria končí. 10 z 10

Matrix Reloaded (2003)

Pokračovanie kultovného filmu pokračuje v nasadenom tempe jednotky. O kvalite je tu škoda slov, pretože to čo nie je dokonalé sa dokonalosti približuje. Navždy mi zostane v pamäti scéna, kde Neo masakruje agentov Smithov po stovkách a na koniec uletí ako frajer. 10 z 10

Ip Man: Zrození legendy (2010)

Film z minulosti majstra Ipa, keď ešte nebol Ip...vlatne majster. O perfektných kung fu scénach tu ani nebudem hovoriť. Ip Man je pre mňa najlepšia kung-fu séria čo poznám a ak budú ďalšie pokračovania budem len rád. 9 z 10

Ip Man 2 (2010)

Napriek tomu, že jednotka ponúkla počas svojích skoro dvoch hodín veľa, tak dvojka jej neostala nič dlžná a vytiahla eso rukáva. Tým esom bol súboj arogantného boxera a pokorného a vyrovnaného majstra Ipa. Ďalšie dve hoďky vycibreného bojového umenia. 10 z 10

Ip Man (2008)

Najlepší film o bojovom umení aký poznám. Vo filme je vysvetlené, že kung-fu nie je len kop z otočky a štýlové komba, ale aj pokora a duchovná vyrovnanosť. Donnie Yen stelesňujúci majstra Ipa zo seba vydal maximum. Na boje s japoncami je radosť sa pozerať a pánom, ktorí sa starali o choreografiu všetka česť. 10 z 10