Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nadpozemsky dobrý film, kde nie je ani sekunda stopáže bez akcie. Búračky, výbuchy, fighty a ešte raz výbuchy. Kreativita tvorcov nepoznala medzí a ja som žasol nad úžasnými autami a záporákmi. O hudbu sa staral úžasný gitarista visiaci z auta. Bol som taký uneseny, že po filme som neodolal a urobil na záchode pri kine tu strašnú vec...ukradol som plagát. Týmto sa ospravedlňujem CineMaxu, ale ničoho neľutujem. 10 z 10

Neutečeš (2014)

Tak jednoduchý a pritom plne fungujúci horor som nevidel už veľmi dlho. Prenasledovanie prízrakom mi vzdialene pripomínalo hru Slenderman. Scénky boli desivejšie vďaka vynikajúcej hudbe. Tá hudba je kapitola sama o sebe a ťahá film na novú úroveň. 10 z 10 P.S. Hrozne som fandil tej uprdenej babe.

Památkáři (2014)

Nudná zlátanina bez práva označovať sa ako vojnový film. Indiana Jones je 100x vojnovejší. 2 z 10

Návrat Chen Zhena (2010)

Priemerná ázijská kopanica. Tri hviezdičky za tri písmená YEN. 6 z 10

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Trápny pokus namastiť si kapsy rozdelenim poslednej časti na dva filmy. Drozdajka ako kniha bola z celej trilógie najnudnejšia a najslabšia. Prečo nerozdelili jednotku na dve časti? Tiež filmu na vážnosti ubral český dabing, že reprodrozd a Hurikán. 1 z 10

Klub poslední naděje (2013)

Toto je fakt silný filmový zážitok. No aj napriek dokonalosti po všetkých remeselných ohľadoch mi to ako homofobikovi nesedelo. Odosobním sa a dám tomu plný počet. 10 z 10

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Okrem poslednej polhodinky plnohodnotný konkurent vynikajúcej jednotky. Škoda len tých otravných remixov pôvodného soundtracku. 9 z 10

Mission: Impossible III (2006)

Konečne som sa dopracoval k M.I.3 a môžem povedať, že trojka vytiahla sériu naspäť medzi päť hviezdičkové filmy. 9 z 10

Mission: Impossible II (2000)

Nemožná misia pokračuje v trochu inom tempe ako predchodca no ak sa divák správne naladí tak sa kráľovsky zabaví. 8 z 10

Mission: Impossible (1996)

Korunný princ všetkých špionážnych filmov. Výborne herecké obsadenie a ich skvelé herecké výkony. Hudba v tomto filme je kapitola sama o sebe a hlavne titulná znelka je už doslova kult. O desať sekúnd sa tento komentár sám zničí. 10 z 10