• Krátkometrážní

Brak (2002) odpad!

Ty vole, trapné, vole. Ale kluci mysleli, kunda píča, vole. Vyhonit. Tarantino, vole!

Kolonie (2015)

Strašne skratkovité. Ako fakt, absolútne by nebol problém zaplniť ďalších 30-40 minút. Takto napríklad Emma nezvláda makať na poli a v ďalšej scéne ju už chvália, jak je sikovná a jak ju majú všetci radi. Čas, ktorý v kolónii strávili, by som tipoval tak na dva týždne a ono to bolo vyše štyroch mesiacov. Za napínavý záver a výborného Bruhla 70%

Postel (1998)

Z komunizmu rovno do feminizmu :) V našich končinách značne neobvyklý zážitok. Pre duševné blaho, odporúčam osobám s penisom pozerať v combe s filmom Deep Throat.

The Invitation (2015)

No, predovšetkým to funguje. A potom sú tu ešte detaily, akože SPOILER Čo to je za blbú náhodu, že sa Choi zrazu objavil, keď sa to najviac hodilo? Presne keď o tom hovorili? Som v tom čakal nejakú konšpiráciu a nie náhodu. Alebo s tým otráveným vínom. Celý večer to do nich nalievajú a on si to video (čo mu vnukne myšlienku) pustí presne pred tým. Alebo tá bloncka. Ako to s ňou vlastne dopadlo? Koniec SPOILERu. Skrátka moc deus ex machina, nato jak sofistikovane by chceli pôsobiť. A herci nesympatickí, dva výkony zlé a neuveriteľné (doktor, prepnutá čajka z Mexika), a hlavne: dvojníci známych hercov patria na syfy a asylum. Tri a pol hviezdy. Ako som napísal; funguje to. Aj cez to všetko

Exeter (2015)

Remake Scary Movie 2. Pecka!

Čarodějnice (2015)

Medzi tými najlepšími; sú horory strašidelné (ako filmy Jamesa Wana) a sú horory desivé (ako napríklad Shining, alebo Noroi). Sú filmy, po ktorých sa bojíte zhasnúť; pretože z tmy môže vyskočiť niečo desivé, a sú filmy, pri ktorých sa bojíte tmy. Sú historky strašidelné, keď horí oheň a zlo stojí za vami, a sú historky zlé, kde sú plamene plné nenávisti, diabla a prastarých povier. Čarodejnica patrí do tej druhej skupiny. Mrazí, mrazí, až to bolí. Nepríjemný zážitok