Top Gear: US Special (2007) (pořad)

Tento speciál mám opravdu moc ráda. Nejen kvůli tomu, že je úplně první - pokud samozřejmě nepočítáme Olympijský speciál, který se ředí do trošku jiné skupiny speciálů, a proto že je opravdu hodně vtipný, ale taky proto, že je opravdu docela dost drsný. Opravdu kluky obdivuju, že onu situaci v Alabamě zvládli tak jak zvládli, a podle mého, je docela dobře, že to ukázali, Ameriku ve svém pravém světle, žádný Americký sen, který i v dnešní době má před očima spousty lidí. Každopádně nejde jen o Alabamu, celkově si myslím, že to byl asi nejdrsnější speciál, nebo jeden z nejdrsnějších ... Každopádně musím naprosto souhlasit s Jeremyho závěrečnou 'bombou na konec', opravdu nejezděte do Ameriky ... Jde vidět, jak zfanatizovaný národ to je a to nikdy nevěstí nic dobrého ...

Top Gear: Vietnam Special (2008) (pořad)

Další z mých nejoblíbenějších speciálů :) Pravděpodobně nejvtipnější ... Opravdu nádherné prostředí. Pravdou je, že kluci mají ode mě velký obdiv, že takovou cestu zvládli na motorkách, obzvlášť teda Jeremy. Já osobně bych takovou cestu na motorce neujela a to mám s motorkou možná úplně ty stejné zkušenosti - v životě jsem na tom nejela a taky bych to nedokázala nastartovat. Každopádně je to opravdu úžasný speciál, na který se opravdu dívám strašně moc ráda a který mě dokáže dokonale pobavit. Oblíbených scén mám sice víc, ale moje totálně nejoblíbenější je "Takže ty jsi mě současně trefil hlavou do slabin a urval příď galeony ... Jsi totální idiot, Hammonde."

Requiem pro panenku (1991)

Hodně zajímavý, ale smutný film, ke konci mi opravdu do smíchu nebylo. Mám ráda tyto filmy z prostředí psychiatrických léčeben a proto jsem si zamilovala i tento. I přesto, že se film zabývá velmi vážným a drsným tématem, můžu ho považovat za jeden z nejlepších českých filmů vůbec. Ponurá atmosféra filmu dodává na dramatičnosti, která je už i bez toho docela velká. Můj velký obdiv patří Aně, která svou roli na tak mladý věk zvládla opravdu neuvěřitelně, hlavně teda za ty ponižující scény. Každopádně nesmím zapomenout zmínit ani herecké výkony Barbory, která svou roli zahrála naprosto věrohodně, a Evy, která mě opravdu velmi překvapila brutalitou postavy, což u ní nebývá zvykem. Člověk nemůže změnit názor na herce jen díky roli, kterou herec někdy hrál, ale i tak mi v hlavě koketovala myšlenka, že už Evu nemám zas až tak ráda. Každopádně tahle myšlenka mě dovedla k tomu, jak úžasně svou roli Eva zahrála a jak skvělá herečka to je. Dalším plusovým bodem pro tento film je námět, který byl sice založen na pravdivé události, ale se skutečnou událostí nemá nic zvlášť společného, takže se i scénáristi mohli zapojit do děje. Takže z toho nakonec vznikl opravdu moc pěkný film, na který se moc ráda znovu podívám.

Top Gear: Botswanský speciál (2007) (pořad)

Jeden z mých nejoblíbenějších speciálů :) Opravdu hodně vtipný, milý, zajímavý. Krásné prostředí, spousty zvířat ... Docela mě vážně překvapilo, že to auta zvládly, obzvlášť teda Mercedes a Lancia ... Každopádně mé největší sympatie a obdiv patří Richardovu Oliverovi, který podle mě zvládl svou cestu úplně nejlíp! Prostě Oliveeeeer!! Za Hammonda mám vážně radost, že tam 'neumřel' někde v Botswaně, ale dál žije nedaleké Anglii v Hammondově garáži :)

Trapasy (2007) (seriál)

Některé jsou zvláštní, některé bych sama za trapas možná ani nepovažovala, ale celkově jsou prostě skvělé a vtipné. Opravdu moc nechápu tak nízké hodnocení, takové pořady jsou tvořené pro to, aby se lidi zasmáli 'cizímu neštěstí', ne pro to, aby to odsoudili po jedné epizodě ... Já trapasy sleduju ráda a ráda se u nich zasměju, takže za mě určitě plný počet, abych to hodnocení aspoň minimálně zvýšila ...

Štěňátko (2013)

Miniony miluju! Tento kraťas je podle mě hned po Banana nejlepší. Skvělý příběh, roztomilý. Určitě by takových mohlo být ještě víc, ať se nám to čekání na celovečerní film o něco zkrátí! :)

Poznáš, až to přijde? (2010)

Neuvěřitelné překvapení ... Od filmu jsem čekala další trapnou nudnou americkou romantickou komedii, takže když se z filmu vyklubala opravdu velmi vtipná komedie s romantickým námětem, film jsem si okamžitě zamilovala. Je sice pravda, že se tu objevují části, které mě osobně přišly trapné a zbytečné, jako například scéna v porodnici, kdy George nezapl kameru, ale já si prostě nemůžu pomoct a nedokážu dát nižší hodnocení než to nejvyšší, protože kolikrát nejsou tak vtipné ani komedie, které jsou tu od toho, aby nás pouze bavily a nerozptylovaly nás nějakou romantikou. I herecké výkony byly opravdu věrohodné, i když mi Owen ze začátku připadal, jako kdyby si na něčem ujížděl. Opravdu pěkná romantická komedie, na kterou se moc ráda dívám.

Burák a Bludička (2006)

Hodně povedený kraťas, možná jeden z nejlepších a taky nejlepší kraťas spojený s 'Cars'. Docela příjemně pobavilo, Mater je vždycky zárukou nějaké hovadiny a vtipných situací, takže určitě plný počet.

Debilní kecy (2012) (seriál)

Každé nové Kecy mě dokážou pobavit úplně stejně jako ty první. Mám jejich smysl pro humor opravdu ráda a pokud je to humor ze života, tak proč se tomu nezasmát a nepřiznat si, že je to stejně pravda?

Skrývaná láska (2005) (TV film)

Příběh, který mě donutil brečet tak dlouho, jako žádný jiný! Absolutně neuvěřitelně nádherný film s neuvěřitelně smutným tématem. Každopádně myslím, že člověku stačí přečíst v popisku 'dva gayové a židovská dívka' a hned na to 'druhá světová válka' a musí mu být jasné, že tento konec nebude veselý ani pěkný ... Opravdu nádherný film, nádherně zpracovaný, dokonale hraný, výkony jsou opravdu přesvědčivé. Po shlédnutí tohoto filmu jsem chvíli neměla na to, abych vůbec uvěřila takovému lidskému hyenismu ... Přiznám se, že jsem brečela opravdu hodně dlouho, a to nejsem člověk, který si filmy bral nějak zvlášť vážně. Nejsmutnější na tom je právě to, že takových příběhů, které se ale skutečně staly, byly stovky, možná tisíce ...