• Mysteriózní

Hanna (2011)

Tušil jsem průser, ale Cate s Ericem mě nalákali ... Bohužel hodně průměrný, béčkový příběh s námětem, který já tuze nerad - A ten konec - Slabota 35 %

Rychle a zběsile 6 (2013)

Sice rozhodně o něco lepší než předchůdce, přesto snaha o nejkoulovatější akci už tentokrát fakt byla přehnána. Létající Vin vývrtka, čtvrthodinový rozjížděcí manévr na ranveji, vtipy křečovité, ale tak budiž je to akční film a něco se musí tolerovat - 55 %

Zločinec (2008)

Solidní lehce nadprůměrná podívaná, kterou na svých muklovských bedrech odtáhnou Dorff a překvapivě pro mě znovu objevený Val. Tady rozhodně casting zabodoval. Horší už je to s příběhem, kteréhož linie mi jaksi nezapadaly do sebe a působily dojmem zbytečnosti, zejména podivným zakončením - 75 %

Lovci duchů (2005) (seriál)

Obsahově nijak zvlášť bohatý seriál, jednotlivé episody splývají, dějové linky a odbočky natahované až hrůza s celou tou andělsko-démonskou filozofií, přesto proč 3 hvězdy ? Hlavně díky oběma hošanům, jejich neskutečným hláškám a vzájemnému špičkování a dělání si prdele ze sebe samých, to oceňuju. Došel jsem na sednou sérii, dál už jsem neviděl smysl, tudíž 55% si lovci zaslouží.

Osamělý jezdec (2013)

Měl jsem tušení, že tohle bude průser a stalo se. Ani 20 minut vypiplané akce nevymaže tu ukrutnou nudu a mé nevěřícné a znuděné pohledy na obrazovku. Dějová linka neskutečně špatná, Depp vykrádající si svého předešlého šaška Sparrowa, stopáž goliášsky přestřelená. Verbinski a Bruckeimer - to duo se stává synonymem pro načančaný guláš, kdy snad ani jeden z nich vlastně neví, co chtějí natočit - 40 %

Mafiáni (1990)

Dlouho jsem Godfellas opomíjel, a když na ně mělo dojít, byl jsem natěšenej na další kvalitní mafiánskou Scorsesovinu. Ale po skončení nemůžu rozhodně chrlit blažené poznámky, protože jsem dost zklamaný. Z příběhu jsem nebyl hin, stejně jako popsané postavy, dokonce jsem se přistihl, že koukám na hodinky ... No prostě staršímu Casinu se podle mě dívá na zádá z pěkné dálky - Víc než 70 % nedám, sorry Marty.

Krakatice (1996) (TV film)

Peter Benchley a jeho další děsivá, mořská, přerostlá, nenažraná obluda. Na tehdejší tvorbu podobného ražení rozhodně lepší průměr, obstojí i trikově, až jeden nevěří, že jde o televizní produkci. Na jedno zkouknutí bez problému k přežití, rozhodně lepší než Anakondy nebo třeba Čelisti od dílu 3 - 60 %

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Puritánská Amerika a její absurdní právní systém v celé své nahotě. Ale to jen tak na okraj, moc jsem se na další Barryho kus těšil, vybraná látka slibovala velkolepé drama, leč musím říct, že těch vzbuzených emocí jsem pohříchu moc nenapočítal ( překvapivě vzhledem k tématu ) nehledě na absenci pořádně vykresleného konfliktu s opozicí, protože Jack je tady rohodně vykreslen jako klaďas a Al zase po dlouhé době v hlavní roli předvádí své umění, což bych možná viděl na jediné velké pozitivum - Sám za sebe v této problematice - rozhodně ano - 70 %

Žena v černém (2012)

Nebylo to tak úplně špatné, měl jsem při výběru krapet strach z Pana Pottera, jak se povede bez kouzelné hůlky, ale kupodivu poměrně slušně a přesvědčivě zahrané z jeho strany. Námět sice okoukaný a jeho zpracování víceméně průměrné a pozvolné, zase je ale potřeba pochválit vizuál mlhavých blat, dobré lekačky, samotné herce i zakončení. Suma sumárum hodně slušný průměr, kousínek chybí ke čtvrté hvězdě - 70 %

Jedna mezi oči (2012)

Mělo to ai být osmdesátkové retro B-čkového akčňáku, ale tvůrci by si za to zpracování sami zasloužili jednu mezi světla. Sly ten vachrlatý počin drží na své obdivuhodné figuře od začátku do konce protože Momoa je jako záporák bez charisma stejně jako parťák z Rákosova. Závěrečný fight nepochopitelně ukočen a nevím v kterém doupěti vyhrabali Slatera. No myslím Slyi, že tohle je pod tvou úroveň - 30 %