Temný případ - Part 2 (2024) (epizoda)

Tak tady toho bylo víc fuj než jsem čekal. Ještě, že si nechala podprdu. Navíc se potvrzuje (doslova v každé scéně), že vagína upatlala seriál co nesnáší chlapy.

Temný případ - Part 3 (2024) (epizoda) odpad!

Vagína všem nakukala, že točí “Kobru 11” (a pojmenovala to tak) a přitom natočila “Rodinná pouta” aby měli nad čím militantní feministky klikat na myšku. A ty “hululů” momenty mě pily krev ještě víc.

Madam Web (2024) odpad!

To, že to bude horší než Marvels bylo jasné už od upoutávky. Otázkou jen je o jak moc (a Textorix naspoileroval hodně :)). Takže rozhodně do kina na tohle nejdu, proto hodnocení musí počkat… (o nějaký čas později) tak nalejme si čistého vína, klidně zapomeňte na cokoliv co jste o tom četli. Je to mnohem horší. V tom filmu je vše biblicky špatně. Děj je naprosto nelogický a reakce postav extrémně hloupé (vážně si v tom lese rozdělaly oheň a nechaly při odchodu hořet!? vážně vytáhla 30 let starou fotku větví v pralese a podle ní našla a potvrdila si správné místo!? Vážně jezdí ve stejném bouraném a kradeném taxi i několik dní po návratu z Peru!?). Zápletka je tak debilně  vystavěna, že hlavní pinda vyznívá ve finále jako záporná postava - viz zabití posádky vrtulníku (mimochodem svlékání jí jde mnohem lépe). Střih nepřehledná tragédie. Kamera nechutná… koho napadlo to neustále otáčení kamery vzhůru nohama!? Dialogy… Ach… můj… Bože. Z filmu svítí feministická agitka každou minutou. Dokonce i vyslovit slovo “muž” se nesmí (spider-people…, spider-person…, nikdy ale spider-man!). Ale prezentovat matku nenarozeného Petra Parkera nevadí.  Vagína se tedy předvedla. Asi nejvíc mě vždycky rozesmál projev prsaté blondýny… (opět svlékání ji jde mnohem lépe). O filmu by šla napsat bakalářská práce, že ani nejde vše vypsat do pár vět. Pozn.: takhle zabijácký produkt placement jsem viděl naposled… sakra snad ještě nikdy. Jdu si dát Pepsi.

Temný případ - Part 1 (2024) (epizoda)

Tak tohle na mě tedy nefunguje. Nejenže nemám rád tyhle “hululů” náznaky mixnuté do krimi, ale tady zase někomu ujely tabulky, kdy v celém Aljašském vidlákově je jen jedna drsná vagína vedle druhé a co chlap (když už konečně se nějaký najde) to zoufalec. (teď koukám ona si to upatlala i rejžovsla taky vagína). Tak to dává smysl. Dál. Dcerunka vrchní babči (sakra 60… to to letí) drsnější než šmirgl-papír je samozřejmě lesba. Vrcholem nevkusu je pak “piercing etnikum” a to nejen vzhledem, ale i chováním. Obávám se že se bude opakovat fiasko druhé řady.

V letu (2024)

Neběželo to ani 3 minuty a na obrazovce se už vystřídaly všechny rasy, pohlaví, náboženství a na beton i sexuální orientace. Pokaždé, když vidím takhle krečovitou snahu o povinnou diverzitu je mi jasné, že se role vybíraly podle všeho možného, jen ne podle toho jestli má někdo talent a schopnost hrát/psát/režírovat. No nespletl jsem se. Přestože film je o třídu méně debilní než třeba Argylle, člověk nestíhá zírat na tu haldu logických nesmyslů (zlato neutronu akrobatické kousky, ale drcnutí při přistání okamžitě… aby odlehčil letadlo pro náklad 10 tun, nechá zabit chlapa co má max 90kg… a to je jen špička ledovce) v už tak debilním scénáři (zatčení Jorgensena mě vyloženě rozesmálo). Samozřejmě ten tabulkový casting… Některé postavy jsou vyloženě otřesné (Leviatan). A závěrečný twist? Ten stál film jednu hvězdičku.

Ptáci stěhováci (2023)

Psát o animáku pro děti, že je debilní nemá smysl. Nejsem cílová skupina. Na mě působil film jako několik kraťasů v jednom, které fungují naprosto fajn i osamoceně a každý působí jinak. Rybník, volavky, holuby, získávání klíče (za mě asi nejhorší), farma, vrtulník, Jamajka. Asi největší problém jsem měl s vyloženě idiotským ztvárněním “šéfkuchaře”. Řekl bych až za hranicí nechutnosti. Proto vlastně veškeré scény, kde vystupuje beru jako odpad. Zbytek funguje fajn.

Argylle: Tajný agent (2024)

Co se to s Bryce stalo? Jako nikdy nebyla proutek, ale takováhle machna? To samé Vaughn. Co je u se stalo se vkusem? Toto jsou regulérně dva filmy v jednom, které se dělí momentu “meet real agent Argylle”. První 1/2 je takový specifický výsměch filmům s tajnými agenty (dokonce věřím, že úvodní sekvence jak Dua Lipa ujíždí na motorce, je takhle trikově otřesná schválně). Kontrast vize autora knih vs realita. Řekněme ta vyloženě lepší půlka, kde jsem Vaughna viděl tak jak jsem ho znal (i když kočka mě vyloženě srala). Ale ta druhá 1/2, to už je čistý hnus a odpad. Ale po všech stránkách. Nevkusně digitálně i dějově přetažené. Vrcholem odpadu je pak scéna s dýmovnicemi a “bruslení”. Jak já litoval, že jsme vůbec lezl do kina, nemáte představu. A jako osobní urážku beru potitulkovou scénu. Proč? Protože Samuel L. Jackson, který hraje v obou projektech zcela jinou postavu a byť je náznak propojení s Kingsmany je výsměch.

Její tělo (2023)

OK. Film inspirovaný skutečným příběhem. To mají mazlíčci rádi. Ale na české filmy se do kina nechodí (vyhozené peníze)... Takže si počkám… (po několika měsících a hodině a půl). Ach můj bože… takhle to vypadá, když někdo kdo se učí jak točit dokumenty o páření opic, si chce střihnout dokument o páření homo sapiens. Ono totiž není animalia jako animalia a hlavně u páření opic ty dlouhé záběry ruční kamerou někdo komentuje. Mě ta dokumentární kamera (a minimum střihu) sralo už po 1/4 hodině. Pak do toho ty dialogy… on totiž ten někdo si prubnul i scénář. Takže (dialog je něco co pářící se opice taky moc neužije) zkušenost taky nula. Pak najednou koukám - ona má límec. To jako už bylo ono? Před tím byl záběr “hop  do vody”, asi 1/2 minuty bublinky, pak pár sekund rozmazaně sudí a “co se stalo”?… Ani po několika minutách se nedozvíme co se stalo (ono se vůbec nemluví - jen slideshow). A nemyslete si, že “dokumentární film” zafunguje když (zhruba v polovině) dojde na páření homo sapiens. Ať to neprotahujeme. Přečtěte si Wikipedii a na tohle zapomeňte. Jak jako na dokument, tak jako na porno. Jeden velký (nepovedený) experiment aka “Jsem šťastná, nezávislá, mám byt, jsem herečka…”. Komu si lže?

Monarch: Odkaz monster (2023) (seriál)

Ukázkově špatný seriál. 1) parazituje na očekávání diváka (Godzilla a spol) a ve finále ukazuje úplně něco jiného (trabličky jedné rodinky). 2) způsob vyprávění je debilní. Neustále se skáče mezi liniemi času (klidně 10x za epizodu) a přitom se děj nikam neposune. 3) maximálně nechutný je casting. Ve chvíli kdy se objeví protivná postava (které je na obrazovce pořad) a minimálním dopadem na děj, je na 100% jasné že jde o kolonku ve woke tabulce. Viz. Barevná queer s bipolární poruchou. A to že jedna z hlavních postav musí být lesba a páry jsou výhradně diverzní je už jen třešinka na dortu. Podrobně u jednotlivých epizod.

Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál)

Už jen ten trapný woke tabulkový casting mě uráží… a komentáře typu “svěží a osobitý přístup” nebo “moc akce nečekejte” potvrzují ukázkový odpad a parazitování na divákem “očekávaném” obsahu (nemluvě o ztrátě 6,5 hodin života). Nekoukám. Váš hrdý “triggerovaný rasistický dement