Přání (2023)

Myslím si, že co nejvíc uškodilo téhle pohádce je to stoleté výročí Disney, protože to z toho filmu srší z každého koutu, scéně, písni, ze všeho a je toho až přespříliš. Mohlo se jednat o krásné originální dílo, které dokáže jak skvělé a nápadité Disney umí ještě být. Přitom vykradli Sněhurku a předělali jí na jinačí verzi pohádky. Do toho vložili několik očividných easter eggs na jiné Disneyovky a právě to mi vadilo. Strašně se snažili tlačit na pilu a hrát to na jistotu a za mě jim to nevyšlo. Musím ale moc pochválit animaci, kombinace 3D a 2D animace byla skvělá.

Nic ve zlým (2023)

Já prostě nemám ráda tyhle tipy komedií, která hraje převážně na trapnost scén. Nerada se při sledování filmu cítím trapně a tohle je zrovna ta komedie, která to v divákovi dokáže vyvolat. Jennifer navíc jako komediální herečku moc nemusím, nevěřím jí to. Mám ji raději v dramatických rolích, kde mi sedí daleko víc. Ani mě to vlastně moc nebavilo nebo nerozesmálo. Vyloženě se nejedná o nic moc originálního.

Mafia Mamma (2023)

Lákala mě dvojice Toni Collette a Monica Bellucci. Naprosto božské obsazení, které ve filmu chcete vidět. Škoda jen, že se jedná o takovou ptákovinu jako tohle. Kdyby to byla alespoň nějaká originální komedie a ne jen nějaký zbytečný pokus o parodii na mafiánskou rodinu. Navíc postava Toni mi přišla neskutečně otravná a šla mi na nervy. Čekala jsem od toho daleko víc a mrzí mě, že z toho tvůrci neudělali něco víc serióznějšího.

Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)

Šesté série se mi líbila o něco více než ty předchozí. Přišla mi taková temnější, ale o to víc mě to bavilo. Například druhý díl byl skvělý nebo třetí díl, to bylo neuvěřitelný psycho. Co za mě byl ale nejhorší díl (a to z celého seriálu) rozhodně Mazey Day, to bylo naprosto příšerný a nechápu, jak s tímhle mohli vůbec přijít.

Kalifornský sen (2020)

Na film jsem se chystala už strašně dlouho a stejně jako v Late Night i tady figurují dvě ženské postavy, každá na úplně jiném levelu. Když to vezmu kolem a kolem, tak jsou si filmy vlastně dost podobné. Nicméně tenhle se mi líbil o něco víc, možná díky hudbě. Tracee umí skvěle zpívat, hodně mi její hlas připomínal spíš JLo než její mámu a klidně by se tomu mohla věnovat i profesionálně. Jako feel good movie to funguje, ale je to typická amerika.

Napoleon (2023)

Velké, velké zklamání. Tak moc jsem se na tenhle film těšila a nakonec jsem z kina odcházela strašně zklamaná. Vizuálně je to povedené, tomu nemůžu co vytknout, kostýmy krásné. Přišlo mi to ale dost uspěchané. Napoelon měl rozmanitý život a udělal a zažil toho tolik, že je těžké to vše vměstnat do 158 minut. Nezachránil to ani Joaquin Phoenix, který mě vůbec herecky nepřesvědčil, prostě jsem mu to nevěřila. Stejně tak Vanessa Kirby, už jsem jí viděla v daleko lepších hereckých polohách než je role Josefíny. Myslím si, že se měl Ridley Scott zaměřit spíš jen na určitou část nebo událost z Napoleonova života a tu detailně zpracovat a natočit. 158 minut na obsáhnutí takového života je strašně málo a ve výsledném filmu je to dost cítit, ta uspěchanost, ten nedostatek informací a času spojit se s postavami.

Promlčeno (2022)

Hodně zajímavý český film, který se snaží hrát na americké vlně. Rozhodně by to nebylo ono bez Karla Rodena, jeho charisma a herecký výkon ten film drží nad vodou. Naopak Barbora Bočková mě moc nepřesvědčila svým hereckým umem a od ní mi to přišlo hodně prkenné a neupřímné. Nicméně i tak se jedná o jeden z těch lepších českých filmů a thrillerů.

Leo (2023)

Už dlouho jsem čekala na nějaký animák, který mě opravdu od srdce pobaví a konečně je tady. Leo je naprosto skvělý, vtipný a originální animovaný příběh, který se Sandlerovi neskutečně povedl. Myslím si, že by měl na čas zůstat u animovaných příběhů, pokud budou stále tak kvalitní jako Leo. Opravdu jsem se několikrát upřímně zasmála. Možná si mohli odpustit ty písně, které nejsou nic moc, ale ve výsledku tam ničemu nevadí.

Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Nejlepší je první epizoda. Ty další dvě nic moc. Miley sice potěšila, ale epizoda jako taková nestála za nic. Docela průměrná série o ničem.

Expresní zásilka (2012)

Líbilo se mi to o něco víc než Zdrojový kód a to díky tempu, který film má. Je to rychlý, je to napínavý a dost tomu pomáhá nejen herecký výkon Gordona-Levitta, ale taky Michael Shannon, ten prostě tyhle namachrovaný záporáky umí naprosto skvěle.