U Konce světa (2013)

Typický anglický humor ve sci-fi filmu, který tak trochu varuje před rychle se rozvíjející technikou a sociálními sítěmi. Není to film pro každého, každý ho nepochopí, ale já jsem se příjemně bavila. Zasmála jsem se, byla jsem i překvapená a i nápad nebyl k zahození.

Trestná lavice (2005)

Skvělá komedie, kterou si prostě užijete. Né, že by jste se u toho nějak zvlášť zasmáli, ale baví vás to. je to převážně o americkém fotbale, ale stejně je to zábava v čele s Adamem Sandlerem prostě skvělá podívaná. Tyhle komedie mám ráda, ty kde nejsou žádné trapnosti nebo nechutné věci.

Den zrady (2011)

Tak tohle mě neoslovilo. Pro mě to byl nudný film o nějaké politice, o souložení se stážistkou a s otravnou vyhrožující novinářkou. V hlavní roli Ryan Gosling, který se snažil být hajzlem, ale moc mu to nešlo a na druhé straně Geroge Clooney bez kterého by ten film nebyl nic, ale vážně se musel pustit jako režisér do filmu o politice s neoriginálním příběhem? Tenhle film pro mě není.

Španglicky snadno a rychle (2004)

Velkou nevýhodou tohoto filmu je jeho délka. Příběh, hudba, herci jsou skvělý, ale pravdou je, že film by mohl být kratší a třeba i s jiným koncem, tak nějak jsem doufala, že Adam Sandler zůstane s Paz Vega. Škoda, že se tak nestalo, ale pár slz bylo.

Únos (2012)

Atmosféra je určitě na filmu to nejlepší. Je to až děsivé a psychicky dost náročné, hlavně pro herce. Příběh taky není k zahození, ale něco tomu chybělo. Místy mě to nebavilo.

Couch (2003) (TV film)

Ze začátku to vypadalo, že se video spíše zaměřuje na zvukovou techniku, ale konec byl tak děsný, že musím dát jen 1*.

Blossoms & Blood (2003)

Jelikož se mi nelíbil film, tak jsem tak nějak předpokládala, že se mi nebude líbit ani tohle a potvrdilo se mi to. Hudba je skvělá ale zbytek mě prostě nezaujal.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Skvělý film. Užívala jsem si ho od začátku do konce. Julianne a Annette tvořili krásný pár, skvěle to zahrály. Navíc postelové scény s Julianne a Markem (Wow!). Prostě skvělé rodinné drama, které nadchne.

Kurs sebeovládání (2003)

Taková ta průměrná komedie, která neurazí, ale ani moc nenadchne. Nebýt ďábelského Jacka Nicholsona, tak by to asi za moc nestálo. Ale někde jsem se zasmála.