Komici (2009)

Adam a Seth v jednom filmu slibuje vtipnou podívanou a ano slib dodrží. Zasmála jsem se, film hraje i na city, škoda jen, že je tak dlouhý, nevydržela jsem se na něj dívat v kuse.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Na komedii, která má zaujmout je to moc dlouhé a patří to mezi ty trapnější, i když se Adam Sandler snaží rozesmát, moc mu to nejde.

Bouře (2010)

Zajímavý a jiný film než jsem zvyklá, ale dialogy jsou typický Shakespeare, je to hodně bohaté na efekty. Při zpěvu Ariela jsem se cítila trochu depresivně a i film má trochu zajímavou depresivní náladu, ale rozhodně to stojí za vidění, jen to musíte pochopit a opravdu se soustředit.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Taková ta průměrná komedie, která neurazí, není ničím nechutná ani trapná a zastává právo homosexuálů. Navíc skvělá herecká dvojice v hlavní roli, několik super vtípků a skvělá hudba a atmosféra taky nechybí.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

CSFD by už vážně mělo založit i půl hvězdičky, protože to rozhodování je někdy vážně k zbláznění, jako třeba u tohoto filmu. Dlouho jsem se rozhodovala jestli dát 3* nebo 4*. Film je dobrý, zajímavý příběh, navíc podle pravdy a Al Pacino v hlavní roli a řekla bych že tohle jsou ty hlavní kritéria pro 4 hvězdičky.

Volání o pomoc (2007)

Opravdu dlouho jsem přemýšlela zda dát 3* nebo 4* hvězdičky, nakonec jsem se rozhodla pro 3*. I když se Adam Sandler ukázal v daleko jiné roli než jsme u něho zvyklí, tak mi v ní moc neseděl, i když byl skvělý. Ve filmu je spousta silných scén, které stojí za to ale po většinou je film nevyrovnaný a někdy jsem se musela přemáhat, abych udržela pozornost.

Transformers 3 (2011)

Akční scény a afekty byly vážně skvělý, ale zbytek filmu je na nic. Příběh neupoutá, režisér spoléhá na dost efektů, ale já bych raději chtěla i dobře propracovaný příběh.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Tahle komedie patří určitě k nejlepším, ve kterých si Adam Sandler zahrál. Je to z typického rodinného života, nemá čas na rodinu, protože moc pracuje, nemá rád návštěvy rodičů, protože mu to připadá trapné a najednou se tu objeví Christopher Walken s ovladačem na život, tak proč toho nevyužít? Jenže pak si uvědomíte, jaké hodnoty v životě jsou na prvním místě. Super film.

Děti moje (2011)

Film je velice emotivní a od George Clooneyho jsem neočekávala nic než skvělý výkon. Několikrát za film jsem brečela, ale velkou nevýhodou filmu je délka a to, že se tak moc vleče. Vůbec mi to neutíkalo a nudila jsem se, ale herci byli skvělý.

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

I když tam hraje Rob Schneider a to už slibuje nechutnou podívanou, tak jsem se místy i bavila, ale musíte mít na to náladu.