Muž v ohni (2004)

Zdařilá akce, jen mi přijde, že tentokrát pro Scotta typická psycho-kamera úplně nefunguje.

Nepřítel státu (1998)

Zdařilý thriller s mnoha šmejdy v čele s Jonem Voightem. Typický Tony Scott - děj se prostě nezastaví.

Slez ze stromu (2001)

Sice ptákovinka, ale koukat se na to dalo. Nápad chlupatá holka a "opičák" je docela neotřelý.

Pravdivá romance (1993)

Tarantinův scénář se nezapře, zvláště v některých dialozích (Walken vs. Hopper) a krvavém rozuzlení. Pat sice nikdy nebyla vyslovená krasavice, ale tady je fakt sexy.

Nezastavitelný (2010)

Poslední, a vůbec ne špatný film Tonyho Scotta. Chlapácká záležitost, kde tradičně nesourodá dvojice musí napravit chybu, kterou způsobil svou blbostí vypatlanej manuál. Jen nechápu, proč na konci museli nabrat Chrise Pina na konci vlaku a vyplivnout ho vpředu - to opravdu v Pennsylvánii není jiný mašinfýra, kterýho mohli dovézt?

Smrt ve tmě 2 (2021)

Kurva, to byla rodinka - hnusná pizda, která chce zabít vlastní dítě, aby mohla s jeho srdcem žít dál a vařit drogy, to je jasná Matka roku. Mělo to spád, hodně mrtvých, ale mohlo se to jmenovat úplně jinak, protože s jedničkou to vůbec nesouvisí - jediné, co je spojuje, je slepej psychouš.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Já byl spokojen - Marvel spojil remaky a restarty přes multiverse. Bylo fajn potkat Spider-many a jejich padouchy v jednom filmu. Tobey Maguire se oficiálně stal nejstarším Spíďou všech dob.

Zvrácená (2021)

Lehce nadprůměrný horůrek s rozumnou stopáží.

Poslední noc v Soho (2021)

Začalo to jako lehká duchařinka, pokračovalo jako lynchovská schíza a končilo kriminálním zvratem. Holky byly fajn a vcelku očekávané rozzuzlení také neurazilo. Šedesátkový popík skvěle dokresloval atmosféru.

Griff the Invisible (2010)

Nemělo to spád a Griffův permanentně vyplašený výraz dost lezl na nervy,