Pařba ve Vegas (2009)

Tak tohle je největší úlet! Podle mě komedie roku. Když vydržíte i na titulky, budete se řehtat ještě dlouho po nich. Někdy si s klukama dám tu jízdu znovu a hádejte, kam pojedu na rozlučku se svobodou? :-)

Kámoš k pohledání (2009)

Vcelku oddechový film, tak akorát na sobotní večer. Vtipný a Lou Ferrigno naprosto nemá chybu. Nicméně stačí jednou podívat a víckrát není potřeba! Trošku škoda!

Holka z města (2009)

Vcelku milý film s štíhlou René, možná trošku předvídatelný, ale atmosféra hezká.

Zeitgeist: The Movie (2007)

Dokument zachycující vyvrácení všech Biblických teorií mi na jednu stranu přišel dost vykonstruován, ale na druhou stranu je těch znaků dost proti. Kdo ví? Máme tomu věřit, nebo to popírat? Nicméně ohledně 9||11 jsem viděl již Loose Change 2nd edition a mám pocit, že 11. září je z velké části dílo pana Křoví. Bankovní část mi ovšem přišla nezajímavá.

World Trade Center (2006)

The world has changed that day. Myslím, že se Oliver Stone zhostil této památky vskutku brilantně a se vší úctou. Už samotné téma 9||11 je dost citlivé. Člověk to prostě nesmí brát jako každý jiný film, který můžeme jednoduše "zkritizovat". Jednoduše řečeno, když vidím některé původní záběry, nabíhá mi husí kůže a nemůžu dýchat. Možná to vidím jinak, než ostatní, ale toto téma je pro mě dost zásadní. Nicolas v hlavní roli, Craig Armstrong jako skladatel OST, ze kterého mrazí už při samotném poslechu bez záběrů. Díky všem za dobře odvedenou práci a díky za jeden památný film! WTC || || We will never forget!

Na odstřel (2009)

Skvěle odvedená jak novinářská, tak filmařská (a hlavně herecká) práce. Russell je zárukou kvality a ani v tomto snímku nezklamal. Téměř bezchybná režie, cool soundtrack. Nicméně celý tenhle potencionální skvost sráží fakt, že posledních pár minut se divák prakticky ocitá ve tmě velkého množství informací, které prostě nevstřebá, pokud si zpětně nepřehraje začátek filmu a pak rozuzlení s Benem Affleckem. Snad pomůže druhá projekce. Pro CSFD napsal cypher, speciální filmový fanoušek :-)

Agent bez minulosti (2002)

Jsem teprve na začátku Jasonovy cesty za pomstou, ale pokud tempo neopadne, tak se nemůžu dočkat na hodně nadupanou akci!

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Hezký letní popcorn movie, který neurazí, rozhodně velice pobaví, zchladí už právě Dobou ledovou a rozhoupe Vás v rytmu Walk the dinosaur od Queen Latifah (BOOM BOOM ACKA LACKA)! Skvělá jízda, ale jednou to stačí.

Schindlerův seznam (1993)

Co....co k tomu říct? Tří a čtvrt hodinové vyprávění, z kterého jde běs, hrůza a mráz po zádech. Výtečná kamera, skvělý Liam, okouzlující soundtrack a vnímavý Spielberg. Děkuji!

Hannah Montana (2009)

Hvězdička pro malou holčičku, co v kině seděla vedle mě. Na začátku při scéně koncertu vstala, začala tleskat a tancovat... Další hvězdička za některé nadějné písničky, nicméně s "vymyvačským" motivem.