2Bobule (2009)

Krásná pálava, úžasná Tereza Voříšková a vtipný Lukáš Langmajer. Avšak Kryštof Hádek zůstává lehce v pozadí. Spoustu velice vtipných scén, ale na druhou stranu spousta přebytečných. Škoda, že příběh Bobulí dostal na zadek za cenu lepších vtipů. Krampol a Korn byl opravdu slabý nápad, aspoň s touto zápletkou. Veliké díky patři Lubomíru Lipskému, neboť scény s ním zůstaly snad jediné na skvělé úrovni jedničky! Do kina bych na to znovu asi nešel, nicméně se někdy znovu podívám doma, jedničku a dvojku po sobě. CyRano od Kryštofů vcelku fajn a zpěvná songa.

Náhradníci (2009)

Skvělý námět, v určitém směru podobný Já, robot. Stejně tak Otcem systému je James Cromwell, bohužel dle mého názoru námět zůstal nevymačkán na maximum. Do kina bych na Náhradníky asi určitě nešel, na doma to stačilo. Opravdový potencionál zůstává nevyužit, což je u snímku s Brucem Willisem docela škoda.

Veřejní nepřátelé (2009)

Snímek to mohl být famózní, když se podíváte na úvodní trio. Jen kdyby Mann používal ruční kameru pouze tam, kde měl a první dvě třetiny filmu nebyly tolik nudné a nicneříkající. Tolik jsem se těšil...

Návrh (2009)

Návrh je film, ve kterém se skrývá všemi tvrzená šablona, ale nemůžu s tím uplně souhlasit. I když se jedná o klasickou zápletku a některým to může připadat jako klišé, tak se mi Návrh hodně líbil, protože to bylo prostě "fresh". Mělo to šťávu, bylo to originální a film jsem si užíval. Skvělá Sandra i po letech ukazuje, že na to má. Krásné venkovské prostředí, intimní hudba a pár, ve kterém to prostě funguje. Musí, protože ona je boss!

Saw 2 (2005)

Saw dvojka už nepřináší tolik nového na poli náprav lidí, v podstatě celý příběh se pohybuje v asi takové tmě, jako byla v chodbách toho domu. Paradoxně začátek a konec filmu vás donutí vydržet a hlavně si moc užít konec. Dle mého názoru lepší rozuzlení, než v jedničce.

Saw: Hra o přežití (2004)

Hodně kvalitní hororový thriller. Skvělé promyšlené "nápravy lidí" a super šokující závěr. Bohužel jsem na něj asi nebyl dostatečně připraven, tudíž mi to připomnělo konec filmu 9 Hráčů se smrtí. Každopádně svěží filmek na bezesný noci.

Chceš mě, chci tě (2009)

Film Chceš mě, chci tě je vcelku vtipný a oddychový. Gerard Butler má šmrnc a celkově ústřední duo je legrační. Spousta dvojsmyslných gagů, fresh soundtrack a hlavně ta veškerá pravda, která je vážně pravdivá. Pravda je vždycky ošklivá!

Nezvratný osud 3 (2006)

Jedničku jsem sice neviděl, ale asi si to dokážu v hlavě docela představit po shlédnutí dvojky a trojky. Trojka je vcelku napínavě zfilmovaná, nicméně ještě pár minut a byla by to nuda. Jediné, co zvyšuje hodnocení je naprostá originalita jednotlivých smrtí, až na závěr filmu na slavnosti. Jinak slušných 55 %.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Tuctová romantická komedie, nicméně šablonovitý typ tam je dosti cítit. Být tam v cameo roli Adam Sandler, asi bych i uvěřil, že je to film Click - život na dálkové ovládání mixnuté s Nesvatbovými. Na večer fajn, ale toť vše, přátelé!

Policajt ze školky (1990)

Klasika, u který jsem vyrůstal na videokazetě, úsměvná věc...