Šéfe, jsem v tom! (2009)

Lindsay Lohan je (byla) docela pěkná holčina a byla by snad i sympatická, kdyby to nebyla vyfetovaná kráva, co žaluje GTA a dělá další kokotiny, kterýma na sebe upozorňuje jako na krávu. Co se filmu týče, mám pocit, že už jsem někdy něco takovýho přesně viděl - jenom nepředstírala těhotnou, ale vdanou(?). Tak či onak film je dost shit, pokud budu mladá zamilovaná holka, tak bych to ale možná ocenil. Takhle jsem se chvílema zasmál debilním scénám (mrdání na kurzu pro těhotný), ale jinak jsem u toho měl Klavrza-ksicht.

Memphiská kráska (1990)

Top komentář golfisty je stručný, tentokrát ale trochu nepřesný - jednalo se totiž o bombardér amerického letectva (jejichž základna byla v Anglii). Co se filmu týče, je to dobrý a trochu i dojemný válečný letecký film, který je však v dnešní době už trochu vousatý. Ale zase je to příležitost shlédnout spoustu velkých herců v dobách jejich začátků (včetně Samvěda Křepelky :))

Sociální síť (2010)

Občas mi to připadalo takový nejasný, moc mi Fincherova režie nesedí. I tak to byl ale docela dobrej film - Marek mi připadal jako takovej ten génius, kterej je jinak ale podivínskej hajzl (což i možná je, nevím). Jak to bylo ve skutečnosti jsem si tak maximálně přečetl na wikipedii a přestože mě vznik fb nijak nezajímal (a tudíž ani film), tak byl film ve finále dobrá podívaná. Jinak se ještě musí uznat, že to, jakým způsobem se z těch lidí stali miliardáři, je frajeřina.

David Bowie - The Next Day (2013) (hudební videoklip)

Hudba je pomalá a krásná, ale vyžaduje určité rozpoložení nálad. Marion je nádherná žena, na kterou je radost se dívat.

2 $ocky (2011) (seriál)

Hodně vyčpělej "komediální" seriál, který mě osobně vůbec nebaví. Postavy mi připadají nereálné a především nevtipné. Čas od času se najde i nějaká humornější scéna, ale člověk se musí snažit a někdy to trvá i několik dílů. Blondýna je celkem kočka.

Takový je byznys (1990)

Béčkovej film s jedněma z nejlepších béčkových herců v hlavních rolích. Ještě je tam vtipnej japonec (RIP Mako) a dvojnice Miley Cyrus, která mi připadá vlastně ještě víc sexy než originál a divím se, že pořádně neprorazila dál. Príma zábava pro dlouhou chvíli.

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Mega trapná rodinná komedie s Robinem Williamsem a bandou no namů. Šílení "sousedi" z karavanu Gornickovi jsou ale docela vtipný. Jinak samozřejmě logika žádná, jako kdo si hodí smradlavou bombu do autobusu nebo drží rozdvojku pro odtok sraček a předpokládá, že to tou třetí stranou nepoteče taky...

Rychle a zběsile 7 (2015)

Série F&F se již dávno odklonila od realističnosti na úkor akčnosti a "zábavy". Tento díl tuto hranici opět posunul dál a někomu to tak může vyhovovat - já mám však mnohem radši díly dřívější. Jason Statham jako hlavní padouch tady působí ještě komičtěji jak v Expendables, Vin Diesel a Paul Walker zřejmě taky trénovali nějaký ten pátek souboje muže proti muži, protože se oba ohánějí jak postavy z Tekkenu mno a nakonec Vin Diesel zvedne několik tun vážící auto (na poměrně dlouhou dobu) a Johnson zlomí sádru, vyběhne do ulic, kde se tahá s minigunem a nakonec odhazuje betonový kvádry jako by to byly papírový atrapy (což asi i byly). Vin Diesel dostane pecku hasákem, ale jemu to nic nedělá, je to totiž terciální Chuck Norris (sekundární Chuck Norris je samozřejmě Kim Chong Un). Ludacris už je taky v téhle sérii přežitek a nepřišel mi ani jednou zajímavý / vtipný. Vlastně je to max. na tři hvězdy a to jen díky hvězdný výpravě a velkému rozpočtu, díky kterému vidíme skutečně dobrou show. Čtvrtou hvězdu nakonec dám díky opět dobrému hudebnímu doprovodu, zlatým kundičkám v Abú Dhabí a několika skutečně povedeným vtípkům Tyrese Gibsona (párty, druhej alfa samec).

Souboj Titánů (1981)

Čím dál víc komičtější technické zpracování sice bývá postupem času čím dál víc výraznějším negativem, přesto se ale jedná o nestárnoucí klasiku, kterou si vždycky velmi rád v televizi pustím. Ve srovnáním s debilním remakem z roku 2010 se pořád jedná o nepřekonaný film o Perseovi, krásné Andromedě a čurákovi Calibovi. Co mě ovšem baví i po letech, jsou velmi pěkně propracované detaily kostýmů, kdy každý tuctový bezejmenný voják z výpravy (RIP chlapci) má nádherný unikátní štít. A Judi i v téměř 30 letech pořád sexy virgin.