• Thriller

Zlo s lidskou tváří (2019)

Příběh ve kterém se nedovíme jak došlo ke zvratu v chování jedince,jenž vypadal velmi důvěryhodně až bezbranně.Údajně se ani v jeho dětství neodehrálo nic co by osobnost tak změnilo.No ale to se vlastně nedovíme a přesto je snímek zajímavý.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Miloň Čepelka jako máma - můžu vidět pořád. Lepší než Dustin Hoffman.

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

Miluju tento humor a mohu jej poslouchat neustále.Viděla jsem všechny a tuto mám hodně ráda.

Až do konce (1984)

Skvělý Eduard Cupák a za něj 3 hvězdičky.Zbytek trochu klišé.

Studená válka (2018)

Nemůžeme být spolu ani bez sebe.Milujeme se ,ale zárověň si ubližujeme.Jak to asi může skončit.Láska a nenávist má totiž tenkou hranici a vášnivé vztahy tu hranici překračují tam a zpět.Dostanete-li se ve vztahu hodně nahoru a vášeň je závratná.tak podle sinusoidy spadnete zase hodně dolů.Ale za ten okamžik to stojí.Život je krátký a tak nesmí být nudný,hlavně ve vztahu.

V pasti - Série 2 (2018) (série)

Druhá řada je pro mne méně napínavá,více zdlouhavá.

Vrásky z lásky (2012)

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky aneb návrat hereckých legend dohromady vždycky nemusí stoprocentně fungovat.

Amnestie (2019)

Plně chápu Václava Havla a jeho amnestii.Byl ve svém srdci lidsky naivní a to já jsem taky.Ostatně dobré úmysly jsou téměř vždy provázeny nějakým nezdarem.Budu na něj vzpomínat vždy v dobrém a s vděčností jakou neocenitelnou službu nám udělal svým čistým jménem v celém světě.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Sledovat Leonarda DiCapria a Breda Pitta v této jízdě je jako užívat si mejdan snů u kterého si přejete aby nikdy neskončil!

Patrick Melrose (2018) (seriál)

Je vůbec možné překonat trauma z dětství? Většinou si je dítě nese v sobě a nejde s ním na trh,takže je s ním sám. Hrůza,která je na první pohled neviditelná a skrytá a proto tak šílená.