• Krátkometrážní

Smrt přichází v bílém (2003)

Skvělé vypíchnutí charakterů = přesně jako bych jel já v autě s rodinou někam k příbuzným. Myslím, že většině rodinám se to podobá. Chování postav bylo skvělé a následné přetvoření charakterů také. Chvílemi jsem se bál i ukrutně smál. Hlavně z mamči :-). Zvraty každou chvíli a pořád nevíte na čem jste a to film udržuje v tempu. Velmi mě tento film nadchl!

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Manka ! Ona mi jí moje prasátko ! Chce mi ho celé sníst ! Mlask přes hlavu ! :-)

Nebojsa (1988)

Výborný "slaboch zlodějíček" Ondřej Vetchý !

Policejní odznak (2002) (seriál)

Michael Chiklis je výbornou volbu pro představitele poldy, který je zkorumpovaný ale stále v sobě má kousek mravní čisoty. Film má brutální nájezdy adrenalinu i klidné chvíle. Rozmanité charaktery a chudinské čtvrti. Nejlepší policejní seriál, co jsem kdy viděl. Poslední série už je tak nahuštěná všemi hříchy z minulosti, že to je skoro nesnesitelné. Poslední díl mne přímo odrovnal. Jenže on je každý z nás vlastně hodný, jen se časem všichni nějak ušpiníme. To patří k životu, u policajta je špína více zažraná. Pocta patří scénáristům každého dílu !!! Děkuji !!!

Hitlerovi muži (1996) (seriál)

Seriál, který nám přibližuje lidi, kteří dostali moc a nebáli se ji použít. Osudy těchto lidí nedopadli dobře.Dopadli ale určitě lépe než osudy lidí, kteří byli pod nimi.

Pánská jízda (2004) odpad!

Totálně přehrávají, i pornohvězda by se styděla za takové přehrávání !!!

Nahota na prodej (1993)

Tak to prrr!!! Výborný film z prostředí prostituce a cikánského podsvětí. Krampol jako mazák a Vaculík, co provádí Američanku a vysvětluje ji naší prohnilou zemi.

Pokémon (1997) (seriál)

Hvězdu musím dát za perfektní nápad upgradu těch potvor !

Byl jednou jeden král... (1954)

Werich ve své nejlepší formě + Milena Dvorská, která byla krásná jako obrázek.