Pomáda (1978)

Tahle oslava 70. let jde naprosto mimo mě. Hodnocení docela vytáhly pěkné písničky.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Knihu jsem nečetl(jen tak mimochodem, v ČR hledejte pod názvem "Vyhoďte ho z kola ven"), ale film opravdu patří mezi jedny z nejlepších všech dob. Souboj Nicholson versus Fletcherová patří do zlatého fondu filmu - pro Čechy souboj jednotlivce s totalitním systémem, pro Amíky boj za svobodu. Každý národ si v tomhle příběhu najde to svoje - platnost filmu je univerzální a spoustu cen si zaslouží.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Humorný Star Trek s ekologickým poselstvím? Proč ne, tohle je příjemné pokoukání.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Tenhle protiválečný seriál si zaslouží všechny superlativy. Skvěle se u něj pobavíte a určitě si zamilujete některou z postav. Jedna z nejlepších věcí všech dob, která vznikla pro televizní obrazovku. Ke konci to ale už vtipné nebylo.

Never Date an Actress (2001)

Na sedmiminutové ploše podle mně nejde udělat lepší film na téma "falešné přátelství". Jasně, je to amatérské, ale je to vtipné a Naomi je opět velmi dobrá(a Scott Coffey v roli jejího přítele taky není špatný). Rozhodně doporučuji, nasmějete se dost a dost!!!

Austin Powers: Špionátor (1997)

Tohle se Myersovi povedlo. Škoda, že to nelze říct o ostatních - Myers je jasně převyšuje. Slušná zábava.

Tootsie (1982)

Hoffman hraje skvěle roli, v níž by ho nikdo nepoznal:-) Jessica Lange získala Oscara zaslouženě. Velmi povedená komedie, která spolehlivě pobaví.

Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

Mít rodiče přes ulici je zaděláním si na problémy, to je jasné. Může to ale být i vtipné - tenhle seriál je toho důkazem. Jeden z nejlepších kusů z americké seriálové televizní produkce. Snad jen skoro neustálé zdůrazňování Debry "Jestli sis nevšiml, tak já tě miluju" (Rayovi, občas jsou ke slyšení variace této věty) mi občas lezlo na nervy.

Bláznivá střela (1988)

Na začátku filmu se vám tvář roztáhne do širokého úsměvu a zůstane v něm po celou dobu trvání této parodie. Nejlepší na sérii Bláznivých střel je to, že nemusíte znát parodovaná díla, abyste se skvěle bavili.