• Krátkometrážní

Jedna za všechny (2014)

"Jou, spravíme z toho best revenge movie ever! A mohli by týpečkovi do chlastu naliat gutalax a on sa posere! So genius! Aj ten čokel, sa može niekde vysrať! Much wow! To bude hit." Mno ... čo viac napísať o filme kde najsympatickejšiu postavu hrá Nicki Minaj. 20%

Sabotáž (2014)

Je to strašna tupota a až je mi divné, že logiku pri podobných flákoch riešim. To asi zato že Ayer, proste som naň zvyknutý na nejakú pridanú hodnotu (príbeh, postavy, logika, čokolvek FFS). Jo a Arniemu by som zakázal vo filmoch rozprávať. Fakt som sa viac rozčuloval ako bavil. 50%

Zátah 2 (2014)

Sadistic uber-violent mayhem a rovnaky kvalitativný sequelovský skok ako pri Tropa de Elite. Stále si ale treba uvedomiť, že to je v prvom rade darček pre fanúšikov žánru od fanúšika žánru, ktorý má okrem chuti a ambícii aj sto kilometrovú horu talentu. Berandalu vládne v prvom rade choreografia. Tam kde dokázal byť v komentároch spomínaný Greengrasov Bourne chaotický už v súboji jeden na jedného a musel si pomáhať nožničkami, parkinsonom a hlavne zvukovou stopou, zvláda Evans masové bitky s desiatkami ľudí v zábere, kedy človek presne vie čo sa deje. Toto je proste iný level ako všetko MA doteraz. Redemption na steroidoch aj hlavne vďaka príbehovej vate, ktorá uź dávno nie je vatou. 95%

Andělé a démoni (2009)

Skvelo napísany, zahraný a vygradovaný klerošpionážný triller pre pokročilých žiakov prvého stupňa ZŠ. 50%

Penn & Teller: Bullshit! (2003) (seriál)

Haters gonna hate. Občas trochu na hrane, ale argumentačne tisíce kilometrov nad konšpirátormi. Plus za formu. 95%

Vášeň (2012)

Keď sa raz budú rozdávať zlaté bradavky za najasexuálnejšie (skoro)erotické filmy, tak tento De Facepalmov senilný neonoir bud moj horúci kandidát. To, že sa pri komponovaní žalúzii zabudlo, že divák nie je úplný retard, je už len taká malina na torte. Plytké a prudko amatérske. 30%

Sirens (2011) (seriál)

S01E01 - 80%

Jméno (2012)

"Heil Pepito!" 90%

Kick-Ass 2 (2013)

Človek si aspoň uvedomí, aký výnimočný flák je jednička. Downgrade úplne na všetkých frontoch. Pár punkových výstrelkov, R-kový rating, Olgyn sixpack ani Jimmov chrup to od šedivého priemeru nezachráni. Byť snaha bola. A Chloe začína byt dosť otravná. 55%