• Krátkometrážní

London (2005)

Obsahuje spoilery: "Zamiloval jsem se do holky, co mě nechala." Chris Evans pláče, že ho Jessica Biel opustila a Jason Statham tady má vlasy! :D Je to vlastně jen série rozhovorů různých postav, ale místy docela zajímavých rozhovorů. Plus Jason Statham zde dokazuje, že zvládá i neakční role. - 50%.

13 (2010)

"Jeden den a vydělám tolik peněz." - "Jo, ale budeme potřebovat štěstí." - 70%.

Po zániku Země (2013)

Obsahuje spoilery: "Koho nepovýšili na Rangera?" No, buďme rádi za to, že některé filmy kolem nás jen proletí. Rodinný film aneb dobrodružství mladého černouška, kterého naviguje jeho otec Will Smith. Jde tady jen o přesun z bodu A do bodu B, přičemž Jaden Smith zdolává překážeky, aby přežil a zachránil tatíka. Vizuál je fajn a to je tady asi všechno. - 40%.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Obsahuje spoilery: "Proč v tomto nebo příštím životě myslet odloučeně, když se člověk rodí znovu?" Příběh hraběte Drákuly je sám o sobě temný a záhadný, v tomto filmu však nejslavnější upír v historii vystupuje jako vyloženě kladná postava. To i přesto, že se v něm sám Luke Evans několikrát nazve příšerným monstrem. Jeho zápolení s temnotou střídají mizerně natočené akční scény plné digitálního zmatku a skutečně fungují jenom momenty, které se vrací k hororovým kořenům. Těch je ale proklatě málo. V příběhu pak jde jen o ženu, která chce milovat svého muže co nejvíce a co nejdéle to jde a splodit další potomky. Tento Drákula si tedy víc než 1* prostě nezaslouží. - 20%.

Kukuřičné děti (1984) odpad!

Obsahuje spoilery: "Je v bezvědomí. Co teď s ní?" - "Pošleme jí pohled ze Seattlu, ale teď jedeme pryč!" Adaptace Kingovy povídky o vraždicích dětech. Je to příšerně nudné a strašlivě natočené. Linda Hamilton v hlavní roli je nijaká. Nejvtipnější na tom, že to má dalších X pokračování. - odpad!

Marťan (2015)

"Věříš v boha, Vincente?" - "Jó. Jo, můj otec byl hinduista a matka baptistka. Takže jo. V několik bohů." - "Potřebujeme pomoc ode všech." - 80%.

Světová válka Z (2013)

Obsahuje spoilery: "Problém lidí je v tom, že nevěří, že se něco může stát, dokud se to nestane." Film o nákaze, kde jsou nakažení agresivní, vybledlí a koušou! Jsou taky rychlí a skáčou na helikoptéry, když je slyší. :D Vizuálně skvělý, ale jinak film plný klišé s Bradem Pittem coby zombi-bijcem. - 60%.

Královna prokletých (2002)

"Můj učitel mi uštědřil těžkou lekci, že nakonec zůstaneme sami. Není nic než chladná a temná pustina věčnosti." - 70%.

Jedinečný (2001)

"Jak bych mohl zavraždit sám sebe stotřiadvacetkrát?" - 70%.