• Krátkometrážní

Ve jménu krve (2016)

Obsahuje spoilery: "Chápu. Nechceš zkurvit ten dobrej dojem, kterejs na mě udělala!" Mel Gibson jako bývalý motorkář, alkoholik a trestanec s plnovous a tetovací salon v karavanu, co chrání 16 letou dceru před gangstery, co ji chtějí zabít. Dcera byla několik let nezvěstná proto, že kdysi utekla z domova od matky, zatímco rozvedený Mel si odpykával trest. Ted je v podmínce, ale co by pro svou dceru neudělal. Akční jízda začíná. Mel Gibson ve svých šedesáti letech dokázal, že není stále dobré si s ním zahrávat, je to totiž tvrdý chlapík. Erin Moriarty jako jeho dcera byla též výborná a kamera nám dopřála pár záběrů na její pěkný zadek. Jinak Ve jménu krve je dobře odvedená filmařská práce a dá se považovat za kvalitní snímek. O nějaké ty body film přichází v závěru, kdy nevyvrcholí až tak okázale, jak by si býval zasluhoval. - 80%.

Nová holka (2011) (seriál)

Sitcom plný nuceného humoru, který nezachrání ani pohledná Zooey Deschanel. Jen 2 série a nehodlám se k tomu vracet. - 30%.

Máma (2013) (seriál)

Obsahuje spoilery: Anna Faris v sitcomu, při kterém se sice nebudete smíchy válet po zemi, ale několik milých úsměvů za díl vám určitě přinese. Sitcom pracuje s tradičními zápletkami a stokrát viděnými vtipy, ale v určitých momentech je umí dobře prodat. "Tak, kdy ses mi chystala říct, že jsi přestala pít?" - "No, bála jsem se, že kdybych ti zavolala, zase bych začala." Jen 1 série a nehodlám se k tomu vracet. - 50%.

Pan Dokonalý (2015)

Obsahuje spoilery: "Si rozrušená z toho, že jsem zabil toho chlapa?" Nájemný zabiják Sam Rockwell, který místo toho, aby zabíjel své cíle, tak zabíjí zadavatele, protože vražda je špatná, se zamiluje. Jeho vyvolená je Anna Kendrick, která je taky trochu psychopat. Nebýt dvou tří solidních vtipů a ústřední herecké dvojice, byl by to celkem průšvih, nicméně jako letní jednohubka vlastně proč ne. - 50%.

Richard Jewell (2019)

"Věřím v zákon a pořádek. Jen jsem dělal svoji práci." 100%.

Stroj (2013)

"Jak odlišit člověka od stroje, což je vytvořen na jeho podobu? Může být stroj lidštější než samotný člověk? Co dělá člověka člověkem?" - 50%.

Transcendence (2014)

"Profesore Castere, takže vy chcete stvořit vlastního Boha?" - "To je dobrá otázka, ale nedělá tohle člověk odjakživa?" - 50%.

Noc patří nám (2007)

Obsahuje spoilery: "Nepotřebuju už v životě žádný zbraně, to vím jistě. Ale ty bys pro vlastní bezpečí měl jednu mít. Je lepší být souzen dvanácti než nesen šesti." Joaquin Phoenix jako nezvedený syn z kterého se stane charkterní polda. Sympaťák Mark Wahlberg, úžasná Eva Mendes a Joaquin Phoenix na kterém to stojí a padá, a který pár hvězdiček do hodnocení udělal doslova sám. "Když si počůráš kalhoty, můžeš zůstat chvíli v teple." Nadprůměrný krimi-thriller z prostředí policejního sboru, gangů a drogových dealerů. - 100%.

Největší showman (2017)

Obsahuje spoilery: "Lidé to nechtějí přiznat, ale fascinují je exotické a morbidní věci." Hugh Jackman a jeho varietní panoptikum lidských zrůd. Barevné kostýmy a masky, kouzelné prostředí, úchvatná hudební čísla, kvalitní herecké výkony a zajímavý příběh s pozitivním posláním. Muzikálová čísla jsou fakt vynikající a Rebecca Ferguson či Zac Efron skvěle zapadají. - 100%.

Bulšit (2001)

"Poslyš, zlato, já bych nikdy nechtěl, abys udělal něco, co by se ti příčilo. Protože tě mám strašně moc, moc rád. Jestli s tebou ten Jake chce jít jen proto, aby se ti dostal pod sukni, tak ti říkám - jen jdi, zlato." - 50%.