Poslední boj Ransoma Pridea (2010)

Uuufff!!! Tak tohle se nějak moc nepovedlo.... Ty dvě hvězdičky za Lizzy Caplan. Jinak mi to dvakrát nesedlo.

Půlnoc v Paříži (2011)

Ne, tohle mě prostě nezaujalo. Možná i proto, že jsem si to pustil hlavně kvůli Rachel McAdams, která tam hrála snad ani ne druhé housle. A Owena Wilsona nějak moc nemusím, takže děkuju, tohle nechám jiným.

Svatba ve třech (2005)

Tenhle film mě dostal na první shlídnutí. Přiznám se, že mi během prvního sledování nějakou dobu trvalo, než mi docvaklo, kam to směřuje a na konci jsem jen nedočkavě čekal, jak to nakonec dopadne:). Je to trochu netypický příklad romantické komedie, ale proč ne. Jak Piper Perabo, tak Leně Heady to spolu zatraceně sluší, jen je trochu škoda, že spolu na obrazovce společně nestrávily víc času, ta chemie z nich hlavně v druhé půlce filmu tryská proudem... A opomenout se nedá ani svérázný humor rodičů Rachel:). EDIT 18.8.2017 Po dalším zhlédnutí... jo, přidávám na plný počet, napoprvé jsem si nevšim několika zatraceně důležitých pohledů a výborných hlášek:).

Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (2007)

Panebože, tahle slátanina bylo co?? Tohle byly jedny z nejzbytečnějších dvou hodin, který jsem strávil nad filmem. Asi jsem pro něj ještě nedozrál, ale děkuju, znova už nikdy víc.

Dostavník (1986) (TV film)

Od tohohle filmu jsem čekal teda víc. Takový nemastný, neslaný...

Můj vysvlečenej deník (2012)

Tohle je hodně zvláštní film. Vpodstatě jsem si to pustil jen kvůli Veronice Kubařové, která mě svým výkonem nezklamala, je vidět, že nepostrádá krom půvabu i herecký talent, bo dokáže aspoň něco vytěžit z jinak totální blbosti, ale nebýt jí, tak by to asi bylo za hranicí koukatelnosti. Ty tři hvězdičky jsou hlavně za ní. EDIT 28.1.2016 Musím to hodnocení, nebo lépe řečeno názor trochu poupravit. Nevím, jestli zvednout hodnocení na 4*, ale po druhém kouknutí na DVD musím konstatovat, že jako taková lehká podívaná je to celkem dobrý a docela to i funguje. Pokud nic jiného, je tam pár docela vtipných postav a dobrých hlášek..."chcaní bez prdu je jako svíčková bez brusinek." Popravdě řečeno si myslím, že zdejší hodnocení je trochu podhodnocené, za nějakých 60% by se tenhle film stydět nemusel(už jenom kvůlivá Veronice Kubařové), docela jsem si k tomu našel cestu. A kje mi vlastně tak nějak jedno, jestli nějaká Johana Rubínová opravdu existuje nebo neexistuje.

Trhák (1980)

Tenhle film je tak blbej, až ho mám rád:)) Plejáda skvělých herců, ale i zpěváků, kteří se ve filmech zase až tak moc neobjevovali(y), pěkné písničky a osobitý humor Smoljaka a Svěráka.

Striptýz (1996)

Jedna hvězdička za Demi, které to v polovině devadesátých ještě docela slušelo, to se musí nechat, a druhá za Burta Reynoldse, ten mě pobavil:). Jinak je to slušnej paskvil.

Muži v říji (2009)

Popravdě řečeno jsem nepochopil, kde tenhle kus nabral hodnocení 50%+... Jedna hvězdička za snahu a moravské krajinky.

Westernstory (2011)

Ty dvě hvězdičky jsou za Veroniku Kubařovou a její nádherný kukuč a úsměv. Jinak to snad nestojí ani za rozčilování.

Časové pásmo bylo změněno