Batman (1989)

Niekde sa to začať muselo. Batman začínal na plátne s Burtonom. Divná filmová adaptácia komixového žánru, ale o to zaujímavejšia.

Sám doma 3 (1997)

Vykrádačky nemám rád. Ale hviezda za nie úplne marný pokus.

Sám doma a bohatý (1994)

Síce je to gýč jak hrom, ale bolo obdobie, keď to pobavilo bez problémov.

Sám doma (1990)

Film z radu VHSiek, na ktorých som vyrástal. Mal som to naozaj rád. Lupiči, triaste sa! :)

Past (1999)

| Scenár: Ronald Bass, Michael Hertzberg | Hudba: Christopher Young | Produkcia: Sean Connery, Michael Hertzberg, Rhonda Tollefson | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Regency Enterprises | Rozpočet: 66 miliónov $ | Tržby: 212,404,396 $ | 70% Film s miestami poúsmevnými nelogickosťami v deji a technike, no s krásnou Catherine Zeta-Jones, na ktorú pohľad dáva zabudnúť nielen na chybičky, ale aj na ostatných zúčastnených ;)

Rocker (2001)

Netuším, čím to mohlo byť (pravdepodobne kôli rockovo ladenému obdobiu môjho života), ale niečím si ma tento filmový kúsok podmanil. Film o krásnom sne, ktorý veľakrát môže skončiť nepeknou skutočnosťou. Skutočnosťou, že hviezdou je byť sakra ťažké - dokonca až nevďačné.

Škola rocku (2003)

|| Scenár: Mike White | Hudba: Craig Wedren | Distribúcia: Paramount Pictures | Rozpočet: 35 miliónov $ | Tržby: 131,3 milióna $ | Ocenenia: Golden Globes - 1 nominácia: NH Jack Black. Spolu: 8 výhier a 14 nominácií || Jedninečný subžáner filmov zvaný: JackBlackStyle - dáva lekcie nielen o Rocku, ale aj filmovému svetu o tom, ako sa robia komediálne klenoty pre plátno. Vynikajúce herecké výkony, neskutočne zábavná atmosféra! | FullHD, THX, EN DTS |

Mumie se vrací (2001)

Povedal by som, že zo základu sú pokračovania predurčené väčšej kritike, než prvotiny. The Mummy Returns si však u mňa viedlo velmi slušne, dokonca možno aj lepšie, než jednička. Film má neskutočné tempo, ktoré si drží do poslednej minúty - a to človek nevída každý deň. Výborná zábava.

Mumie (1999)

Dobrodružná jazda, ako to mám rád. The Mummy prinieslo plátnu aj niečo nové, kôli čomu si určite zaslúži zhliadnutie.