Wild Wild West (1999)

Jeden z najotravnejších dejových štruktúr, ktoré sú používané. K tomu tie divné mašiny... škoda Smitha...

Čistá duše (2001)

Ťažko odpustiť akadémií, že za tento výkon ľutovali od Crowa oscara. Ešteže rok predtým mu ho dali... Výborná záležitosť.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

K tomuto filmu ma viažu zábavné spomienky - presnejšie k podmienkam, v akých som ich videl. Avšak na tom z hľadiska objektívneho hodnotenia tu na csfd nezáleží, a tak z pôvodného odpadu vyzdvyhujem do príjemného priemeru. (po normálnom shliadnutí). Videno v Capitol Košice 2004

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Na prvýkrát som z toho nebol nijak očarený, avšak krása HP ságy premňa spočíva v tom, že rastie každým dielom niekam inam. Niekedy dole, niekedy hore :D

Mexičan (2001)

Od Mexičana som čakal niečo iné, než rozkrikľanú, histerickú Džuliu Roberc. Bradovi to ale sluší, a Verbinski má predsalen nejaký osobitý šmrnc.

Kill Bill (2003)

|| Scenár: Quentin Tarantino | Hudba: The RZA | Produkcia: Lawrence Bender | Štúdio: Miramax Films | Rozpočet: 55 miliónov $ (spolu s Vol. 2) | Tržby: 180,9 miliónov $ || Trvalo mi dlhšiu dobu, kým som zhltol túto malinu. Teraz už chutí fakt výnimočne.

Znamení (2002)

No akože niečo išlo asi mimo mňa :)

Batman se vrací (1992)

Tu sa už Burton prejavuje na moje gusto až príliž, obvykle mi Danny DeVito nevadí, ale tu na mňa fakt pôsobil odporne ako Tučniak. (zjavne to bol zámer) Pridanie postavy Catwomen mi k nadpriemernému zážitku nestačilo.

Batman navždy (1995)

Premňa veľmi sympatický kúsok z rady Batmanov. Obsadenie hovorí samo za seba. Jim Carrey pojal pána otáznika excelentne, Tommy Lee Jones hádže strieborné mince ako nikto iný. Val Kilmer - dobrá alternatíva pre stvárnenie netopierieho muža.