Slepičí úlet: Zrození nuget (2023)

Já osobně nebyl uchvácený tehdy ani z jedničky (je to možná tím, že jsem ji neviděl v době vzniku) a tohle mě přijde ještě horší . Jediné ´´inovace,, jsou v tom, že dají těm slepicím obojek ten je udělá šťastnými a pak je zabijou a dělají z nich nugetky a v tom , že Ginger a Rocky mají dceru. Tentokrát se záporačka z jedničky a její druh vybaví farmou se zabezpečením, které jim je stejně k ničemu jelikož nedokážou zjistit , že se jim tam slepice dostaly. Vtipné mě to nepřišlo a jediné co mě zaujalo byl easter egg na Spláchnuteho (2006)  s tím slimákem (bohužel nezpíval) . 40 procent

Lítá v tom (2023)

Chlápek si hledá ženské , ale nechce se vázat tak je vždy opustí jeho matka je nemocná a přeje si , aby se usadil. Jednou ona skončí v nemocnici a doktorka mu řekne, že  není jisté jak dlouho bude na  světě a pokud jí něčím může udělat radost ať to udělá zavčasu než bude pozdě tak on si zaplatí těhotnou sousedku, aby mu hrála partnerku mezitím se   matce udělá dobře tak oni to musí pořád hrát mezitím se  do sebe zamilují.  Prvně je to strašně okatý film obsahuje snad všechny klišé romantických komedií dále kromě něho té matky a Svarinské jsou postavy nezajímavé (První film co jsem viděl kde je Svarinská hnusná kromě té scény kdy tančí)  . Nemá to vtipné momenty spíše to jsou kameňákovité vtipy a ani to nemá čím překvapit jelikož od té jejich hádky poznáte jak to skončí zkušený divák to pozná od začátku. Je to mezi dvěmi a  třemi hvězdičkami ke konci spíše ke  3, ale nevyváží to tu nudu v průběhu filmu. Jinak osobně nevím o nikom koho by rajcovala těhotná striptérka co tančí. 40 procent

Night of the Hunted (2023)

Khalfoun se proslavil P2 to byl, ale taky bohužel jediný  kvalitní  horor co kdy natočil. Maniak byl zbytečná sračka co změnila jen konec a zbytek jeho filmů nestojí ani za zmínku po 3 letech se vrátil, aby natočil tohle.  Ženská jede s kamarádem na nějaký zdravotnický seminář zastaví se na benzín a tam ji postřelí odstřelovač a ho zabije. Aby to mělo co nabídnout  tak do ní valí hovna, že vakcíny zabíjejí lidi, že jeho žena mu byla nevěrná a podobné kecy.  Aby to mělo i děj tak tam zabíjí náhodné lidi. Chválím gore a bodycount nic jiného tam za pochvalu nestojí. Dejte si radši Downrange (2017) 40 procent

Oběť (2022)

Nezáživný film co se údajně stal (ačkoliv se tím film nechválí a nikde  to není ani napsané) dalo se to čekat, když jsem viděl logo Čt  . Ukrajinec skončí v nemocnici a přijde o plíci první říká, že ho zmlátily 3 cigáni  pak řekne, že to není pravda a vytahoval se před holkou a spadl. Do toho jeho matka to  chce ututlat jelikož žádají o vízum a ona sama si buduje v ČR kadeřnický salón (to nemohla počkat až jí dají to vízum?). Bohužel zpracování je nudné a většinu času se nic neděje navíc Vás to naučí nenávidět cigány (pokud jste je nenáviděly už dříve upřímně jich má někdo rád?) , protože ti obvinění dělají celý film jen bordel vytápí jí úmyslně  byt a jejich matka na  tu Ukrajinku útočí někdo z nich jí rozmlátí i okna u auta. Líbil se mě ten pořadatel demonstrací co říkal, že není nikdo kdo by s nima udělal pořádek což je bohužel smutná pravda. Ten konec jako co  nic žádné vysvětlení ? P.s. od kdy se píšou romové s velkým R oni mají vlastní stát, že o tom nevím.  40 procent

Nech svět světem (2023)

Rodina odjede na víkend někde do baráku. Zajedou si na pláž zaplavat a tam je málem přejede ropný tanker odjedou zpátky do baráku a zjistí, že nejde televize  ani internet ani rádio (elektřina kupodivu jde) a v noci k nim dojdou dva černoši (muž  a žena). Řeknou jim , že jsou majitelé toho baráku (jaká náhoda) a chtějí tam  zůstat , protože nemají kam jít. Tak, že se tam všichni shromáždí a snaží se přežít. Film má dobrou scénu s tím tankerem a padajícím letadlem (něco podobného bylo i tady Někdo klepe na dveře (2023)) a s Teslama akorát tady to nedává smysl, že by byly tak seřazené a všechny ve stejné barvě. Bohužel herecky je to slabé dcera brečí, že neví jak skončí Přátele za 5 minut jí je to , ale úplně šumák  a plave si ve vodě syn vypadá jako by mu bylo vše taky jedno otec má vše na salámu a matku střídavě má starost o život a střídavě ne (ke konci si zatančí i na nějaký černošský ploužák)  . Z těch černých chlap vypadá, že něco ví  a ta holka nasazuje konspirační teorie. Film je to spíše konverzční, ale nenudil jsem se. Konec to podělal ta dcera odejde někam pryč pak se vrátí do sousedního baráku  otevře kryt a pustí se ty Přátelé ostatní ji hledají a zjistíme že na Usa zaútočily teroristé a došlo asi i k jadernému útoku.   A víte co nasrat za ten konec hvězda dole. 40 procent

Uvězněna ve vlastním těle (2023)

Není to špatné, ale je blbě natočené, když nad tím začnete přemýšlet zjistíte , že je to plné nelogičností navíc fyzicky to má tak 3 hodiny a táhne se to . Ženská chodila s jinou ženskou ta ženská měla dceru pak se navzájem opustily a jedna jí nechala svou dceru ta si později adoptovala kdesi i kluka co má záchvaty.  Ta dcera a kluk se zamilovaly a vdaly se tím pádem oba zdědily ten  barák kde žila ta rozvedená ženská. Ta dcera nikam nechodila jelikož se pořád starala o toho  kluka mezitím se zamilovala do rodinného lékaře. Pak se zbavily toho kluka  a ona zjistila, že ten lékař spí i s tou ženskou oni (ten lékař a ta rozvedená) ji chtěly zabít, ale nepovedlo se jim to a ta ženská skončila v nemocnici kde nemůže hýbat okem ani mluvit ani se hýbat. Tam je   doktorka co má jen ji (jak velká náhoda to musí být?) a pomalu zjišťuje pravdu. Tahle doktorka se kdysi starala i o toho kluka (jak velká náhoda to musí být?) a ta dcera jí to říká (Proč jí to říká nevíme nedává to smysl.  Navíc pokud měla podezření , že došlo k trestnému činu a ona ho měla proč ji nehlídal policajt?). Celý děj   je i zvláštní ta dcera je představena jako zlatokopka co jí jde jen o ten barák, ale předpokládám, že tam bylo věcné břemeno dokud by ta ženská co ji adoptovala nezemřela nedostala by ho. Ta ženská co ji adoptovala měla pozitivní vliv jak na toho kluka s záchvaty tak na tu dceru  (ze začátku) stačilo tu dceru vydědit a vyhodit ji do háje minimálně ten kluk  s záchvaty by s tím souhlasil a podepsal jí to. Tomu doktorovi vadí, že někdo ví s kým spí a , že mu to  může zničit kariéru, ale proč to teda dělá tak okatě? Celkově působí zvláštně , že někdo někoho ´´zabije,, a chvilku poté skončí v nemocnici další členka té   rodiny a nikomu kromě té doktorky to nepřijde divné. Na konci ji unesou z nemocnice a chtějí ji zabít ta doktorka je vidí předpokládám , že tam byly i kamery tak existují záznamy , že tam byla přesto  oni spoléhají na tom, že řeknou, že ten lékař ji povolil jít domů oni pak řeknou, že ona spadla z koně a zemřela (tohle je úplná blbost  proč by nasedala v takovém stavu na koně jo kdyby řekl po převozu zemřela na různé komplikace budiž ,ale takhle jak to chce podat to nedává smysl )   40 procent

Vánoční ulička (2023)

Pokud to porovnám s Rodinnou rošádou (2023)  tak je tohle minimálně o dvě třídy lepší. Má to lepší děj, sympatičtější  herce a i triky jsou na lepší úrovni i vtipy jsou lepší (není zde žádný fekální humor nikdo zde nezvrací a neprdí nejvíce pobavil vtip s Valentýnem ) . Chlápka vyhodí před Vánoci z práce (to nemohly počkat po Vánocích?)  on místo, aby si našel práci tak chce vyhrát soutěž v  tom kdo bude mít nejlépe nazdobený na Vánoce barák (ačkoliv ho nazdobený neměl) , aby vyhrál 100 000 (později zjistíme, že ani peníze nejsou jsou to poukázky do Tacos obchodů ) . Tak jde k nějaké bývalé elfce  do obchodu a koupí tam vánoční stromeček a ráno z toho stromečku zmizí ozdoby. On pak musí do Vánoc ty ozdoby pochytat (jsou to reální lidé a zvířata) nebo se z něho stane živá figurka tak jak s předchozích lidí.  Bohužel to kazí délka (30 minut mohlo jít klidně pryč a ničemu by to neuškodilo) a konec kdy mu ta elfka ty prsteny předhodí místo, aby je schovala (na to jak si hraje na chytrou velká chyba). Jediná nesympatická postava je ta moderátorka co přehrává a na konci  si černoši pohoní jelikož zjistí, že Santa je černý tohle jsou jediné tři negativa ve filmu. 60 procent

Šťastné a krvavé (2023)

Tohle je jako horor? Však i jakýkoliv díl Scooby Doo mě vyděsí více než tohle. Americká rodina zdědí v Norsku barák se stodolou a v té žijí skřítci co nemají rádi světlo a  hluk  syn si s jedním z nich rozumí pak , ale jeho rodina pořádá v té stodole uvítací párty a ten skřítek se nasere a jde po nich. Nefunguje to jako komedie jelikož to není vtipné vtipy typu zapnu televizi a je tam samé lyžování nebo nehrají tam sotfbal jelikož je tam všude sníh jsou na úrovní Trošky a kameňáků po hororové stránce to selhává úplně. Na konci je ti skřítci napadnou , ale tohle by nemělo být vůbec vyrovnané dva dospělí by jim měly nakopat prdele jak nic a ne naopak. Navíc nemají  rádi hluk a světlo a jeden zde jezdí na sněžném skútru a útočí na ně v rozsvíceném baráku pokud nasadíte nějaké pravidla a sami je porušujete k čemu to je.  Těch 20 procent je pro mě a ty lidi co na to nešly do kin jelikož vyhodit za tohle prachy v kině je šílenství.  Jak se taková sračka dostala do kin je mě taky záhadou. P.s. co je horší, že se Vás pokoušejí zabít skřítci nebo to, že uvíznete na letišti a máte průjem? Že jste si mysleli to první chyba podle téhle rodiny je to totiž to druhé.

Don't Look Away (2023) odpad!

Tenhle film mě dalo velkou práci stáhnout  jelikož k každé verzi co jsem stáhl mě neseděly titulky takhle jsem to zkoušel natřikrát a až jednou to vyšlo, když to vezmu zpětně nestálo to za to jediné co zde zaujme je příjmení herečky Bastard . 3 chlápci vykradou kamion tam je figurína ta je zabije a kamioňák  ji vidí a utíká na silnici kde ho přejede a zabije ženská ta figurína pak pronásleduje ji a její kamarády.  Pokud Vás to láká tak Vás zklamu je to nudné vraždy to ani neukáže  a figurína vypadá směšně. Film nemá ani konec jelikož nezjistíme co se s ní stalo přesuneme se jen k dalším stěhovákům co je ta figurína zabíjí. P.s. ona přejela a zabila chlapa policajtům to bylo úplně u prdele a nechaly ji odjet nikdo jí nedělal testy na alkohol, drogy nic a ani jí nezabavil auto  ona byla ještě tak v pohodě , že s tím autem co mělo zakrvácené skla odjela domů a ani si to neutřela a ještě šla na diskotéku. P.s. 2 Její přítel jí řekne, že se mu zdálo, že ji zabil a ona mu na to odpoví si šťastný.  0 procent ztráta času.

Rodinná rošáda (2023)

Všechno špatně nemám problém s tím, že to bylo už dříve podané a lépe třeba Znovu 17 (2009) , ale s tím jak to vypadá. Rodina má doma problémy a děcka nebaví Vánoce jednou jdou do hvězdárny koukat na nějaký světelný jev po cestě potkají nějakou babku ta nějak ví, že mají  problémy vyfotí je což zničí dalekohled v té hvězdárně a oni se ráno probudí jako jiní. Dcera je v těle matky jde na nějaký pohovor v práci a začne tam prdět a brkat (nechutné) matka je v těle dcery hraje fotbal a pokazí jí to  syn je v těle otce a má zpívat v nějaké otcovské kapele ačkoliv na konci tam zpívají i ženské a nevadí to a otec je v těle syna kdy má pohovor na novou školu  chová se tam jak namistrovaný idiot a tančí tam na židli (trapné) pes si vymění tělo s miminem tak, že chce přebalit  a chodí po dvou (příšerné cgi proti tomuhle je scéna záchran mimin v Flashovi kvalitní) a mimino se chová jak pes. Na konci zachrání tu kapelu a pak nějak dojdou k tomu, že vše posrali  vezmou si chevrolet camaro a zničí ho (tahle scéna nedává ani smysl) spraví ten dalekohled potkají tu ženskou co jim řekne, že museli změnit své životy a ráno se vše změní.  Není to vtipné a všichni zde přehrávají ta jedna hvězda je za tu scénu na té párty měla tam pěknou sukni jinak tam není co ocenit. 4 a 5 hvězd tomu dát je úlet. Jinak ponaučení z filmu je jedno , že hrajete ženský fotbal  jak postižená dostanete druhou šanci a je jedno , že se chováte k dívce co se Vám líbí jako idiot jí to nevadí a miluje Vás pořád. 20 procent