Dětská hra (2019)

Cením si toho, že se jedná o novou verzi a není to přesný opis původního filmu jak bývá často u remaků zvykem naposledy například Hřbitov Domácích Zvířátek. Bohužel ta novátorská forma není dle mě naplno využita jde to krásně vidět na konci, který mohl a měl být slušný masakr a místo toho se to zmůže jen na několik mordů. Jinak s filmem problémy nemám nepatřím mezi ty co vidí remake a dává hned odpad a bije se do hrudi jaký je king (zdravíme Psychora)

Batman vs. Hush (2019)

Z těch animáků od Dc spíše slabší záležitost navíc bez potitulkovky hold Sam Liu to netočil bohužel. Plusové body za větší počet záporáků. Jinak Catwoman mohly naanimovat pěkněji vypadá pěkně hnusně.

Rust Creek (2018)

Ženská jede do Washingtonu na pohovor k nové práci a po cestě se ztratí kdesi v prdeli světa. Co čert nechtěl pomůžou jí dva chlápci, kteří jsou dealeři drog a chtějí si s ní vrznout což ona odmítá tak, že se pobijou a ona uteče do lesa kde jí pomáhá výrobce drog. Standartní survival, kterému bych dal za normálních okolností 3 hvězdy, ale ta pasáž kdy ženská místo, aby utekla pomáhá výrobci drog vařit matroš je tak tupá a nereálná , že za ni hvězda dole.

Knight of the Dead (2013) odpad!

Tohle hodně nevyšlo tak, že cca 7 rytířů nese svatý grál a útočí na ně jiní rytíři a dokonce i zombie. Asi byl větší rozpočet než obvykle tak, že zde máme 2 lokace jakousi zříceninu (zhruba 10 minut) a skály (většinu stopáže). 5 procent za to, že je zde scéna kdy jeden rytíř rozsekne vejpůl jednu zombie a ke konci se usekne několik hlaviček jinak od toho ruce pryč. Díky za titulky graves9

Greta - osamělá žena (2018)

Pokud se někdy za čas chcete podívat na nenáročný thriller/drama u , kterého nemusíte nějak extra přemýšlet je tohle volba pro Vás. Chloe jsem naposledy viděl v 5 vlně a zahrála to dobře a u Neila Jordana je to nejspíše můj první film od něho co jsem viděl (ještě mě láká Byzantium). Nebýt posledních zhruba 30 minut kdy se to táhne jak smrad z Čt, když vysílá zprávy a místy nelogičností dal bych i 4 hvězdy.

Hvězda na střední (2016) odpad!

Chtěl bych se omluvit všem komediím z produkce Disney Channel, kterým jsem kdy dal odpad proti tomuhle z produkce jakési MarVisty byly kvalitní. Zde nefunguje nic máme zde jednu obyčejnou holku, která jde na střední a nechce být obyčejnou holkou (nikde se ani nevysvětlí co je na tom být špatného být obyčejný) tam si najde cca 6 kamarádek z nichž jedna se osamostatní hned na začátku (není zde ani vysvětleno v čem je jako tak dobrá, aby po ní všeci jak holky tak kluci letěly kromě toho, že je pěkná, ale to je tak zase každá druhá) ty ostatní dvě se ani za kamarádky nedají považovat jelikož ji jen využívají a profitují na ní.Tak, že jí zůstane jen jedna, která je ve filmu tak nevýrazná, že kdyby tam nebyla nic se nestane to samé ten její jediný kamarád v dílnách. Humor 0 Romantika 0 Příběh 20 5 procent dám za ty 2 písně co zazní na konci a za tu blondýnu na začátku, že měla pěknou sukni a oblečení jinak nic. Doufám, že z toho nebude více dílů.

St. Agatha (2018)

Při sledování tohoto filmu rovnou přeskočte úvodních 20 minut jelikož beztak o nic nepřijdete. Stačí, když budete vědět , že těhotná Mary jde do kláštera kde jsou těhotné ženské a ´´církev,, se o ně stará. Pak se to konečně rozjede a zjistíme, že to není klášter, ale místo kde se kupčí s miminy (podobný námět už jsem kdysi viděl v jakémsi hororu, ale tam rodily ženské v bordelech a v thrilleru kde pro změnu někdo unášel těhotné ženské a bral jim děcka)a ty ženské po porodu likvidují. Ty 2 hvězdy dám za gore (ustřihnutý jazyk, uškrcení pupeční šňůrou) jinak to nedává vůbec smysl jelikož to co si ty ženské prožijou z toho by potratily hned. Finální zúčtování taky nic moc mohly a měly se jí pomstít daleko více než jen tak, že ji zavřou do rakve a nechají ji tam zmagořit. Snad se Boousman v roce 2020 rozjede s rebootem Sawu daleko více.

Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018) odpad!

První díl nebyl nic světoborného, ale mělo to světlé pasáže (dal jsem 2 hvězdy). Stál 18 milionů a vydělal 25 což asi stačilo na to, aby někoho napadlo, že by z toho mohl vytáhnout více prachů a natočil další 2 díly (třetí nás čeká na jaře 2020) . První díl zachraňovali lumíci a písně nový režisér a střihač prvního dílu si to, ale neuvědomily a písně tam nedaly žádné a lumíky tam napraly tak zhruba do 10 minut z 90. Přičemž zde nemají ani jednu vtipnou scénu jsou do počtu ani ten hokej nehrály. Humor 0 příběh 20 vtipné postavy 0 písně 0.Chtěl jsem dat 1 hvězdu, ale přijde mě to nefér vůči filmu Psí Veličenstvo, kterému jsem ji dal minulý týden a proti tomuhle byl lepší. Zatím nejhorší animák v roce 2019 a nejspíše i předběžný vítěz v nominaci nejhorší animák co šel v roce 2019 do kin. Kdyby měly tvůrci soudnost a daly to rovnou na dvd (jako například tvůrci Lovecké Sezóny) tak by se to dalo pochopit, ale takhle ne.

Kořist (2019)

Už , když jsem si přečetl tady recenzi https://www.kinobox.cz/clanek/16737-recenze-korist očekával jsem , že to bude dobré jelikož recenzent je něco jak Spáčilová na idnesu věčně nespokojený zakomplexovaný člověk a tak se taky i stalo. Zhruba od 5 minuty se to už rozjede tak, že zde není žádná vata a v dnešní době rasové korekce kdy ve filmech musí být nejméně jeden asiat a černoch jde o věc překvapivou jelikož zde není ani jeden pouze bílí herci (pokud teda nebyl někdo mezi těma plavkyněma cca 2 minuty na začátku). Po stránce gore je to v pohodě bodycount též slušný (5) na 87 minut tak, že za mě spokojenost. P.s. Ajovi by bodl opět nějaký masakr ve stylu Noci s nabroušenou břitvou akorát, že ani tak by se většině lidí tady nezavděčil

Nejsmrtelnější kořist (2013)

Tohle je strašná sračka na druhou stranu je to tak blbé až je to vtipné. Od začátku do konce je to stupidní a chvílemi člověku přijde, že ani ti herci samí neví co tam říkaly ukázka třeba na začátku je řečeno, že Hogan seděl 28 let poté co mluví s Dantonem řekne, že seděl 27 let a pak jak Danton posílá vzkaz po jednom vojákovi říká, že 25 let :-). O ději a chybách v filmu nemluvě tak, že zde máme vojáky co jdou lesem a naráz se z ničeho nic objeví za něma Danton a zabije je (to neměly žádné periférní vidění, že ho neviděly?) pak tu máme skupinu hackerů, kteří jako jediní zjistí kde se to vysílá a místo, aby zavolaly třeba policii tak mu jdou pomoct (neozbrojení a co jako čekaly, že se stane?). Z filmařského hlediska odpad z humorného 4 hvězdy jelikož jsem se zasmál (top hláška Zabil jsem více lidí než rakovina)