Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)

Jako možná je to tím, že jsem to viděl až v roce 2020, ale za mě v pohodě Jsou daleko horší rodinné komedie než tohle a mají více procent namátkou Pan Chůva, Beethoven od 4 nahoru, Doktor Dolittle od 3 nahoru,Sám Doma a Bohatý, Sám Doma 3, Sám Doma 5 a dalo by se pokračovat. Těch 41 procent aktuálně je hodně podhodnocených.

H0us3 (2018)

Jedno z nejdebilnějších sci-fi po Vivariu https://www.csfd.cz/film/722668-vivarium/komentare/ co jsem měl možnost vidět. Chlápek s přítelkyní/ženou jde na školní sraz a tam jeden spolužák je hacker co lozí lidem do počítačů a dělá mu to dobře jeho přítelkyně je podobně ujetá jelikož ji to nevadí. Tak tam zhruba 20 minut řeší proč to dělá co z toho má (stejně hovno vyřeší) a on jim pak řekne ještě něco jiného dostal se do souboru Juliana Assangeho a ví co tam bylo byla to apka díky , které se dostanou do budoucnosti a minulosti. Spoiler ohledně pointy (nebudu ji prozrazovat) mě osobně to začalo být divné hned jak ženská trefí hned napoprvé heslo na , které nepřišla ani americká ani estonská a ani ruská armáda a najde se více nelogičností co kdyby tam například dala jiné údaje viděla by to samé nebo byl někdo tak kreativní, že tam dal více obrázků a pointa to pohřbí úplně o konci nemluvím radši. Ten konec tak si to stáhla no a k čemu jí je ´´ taková,, apka?

Mákni! (2020)

Tak jdeme si od začátku odškrtávat klišé tanečních filmů 1) holka co dělá u nějaké taneční skupiny posere to a vyhodí ji (máme) 2) aby se dostala na vysněnou školu na , kterou ani nechce musí někde tančit (máme) 3) z původní skupiny ji vyhodily (viz bod 1) tak si musí založit novou (máme) 4) z kvalifikace postoupí jen díky tomu, že někdo nedodržel pravidla ne díky svému talentu (máme a máme) 5) změní priority a opustí svou skupinu před finále pak zase změní priority a vrátí se zpět a vyhrajou (máme, máme, máme) 6) ve filmu se musí objevit homosexuál (máme) - naštěstí tady to nervou do diváků tak na sílu jak v Feel The Beatu Pokud to porovnám s tématickým podobným letošním Feel The Beatem (shodou okolností taky od Netflixu) tak je to lepší má to minimálně dvě vtipné scény (mrtvý důchodce a 50 odstínů šedi) na hlavní herečku se dobře dívá a jde na ní vidět, že prostě prochází progresem na rozdíl od Sofie Carrson, která tam byla od začátku nejlepší a nejlepší i zůstala nezaregistroval jsem ani jednu protivnou postavu na rozdíl od těch děcek z Feel The Beatu. Choreografie je na vysoké úrovni. Je docela škoda , že vše musí končit klišém , že musí vyhrát co tak pamatuji byly pouze dva filmy kde to končily tím, že ve finále nevyhrály a poučily se jeden byl Backstage tuším a druhý některý díl Lets Dance 80 procent.

Útok z hlubin 3 (2020)

Pokud si myslíte, že v hororu o žralocích budou v hlavní roli žraloci nechte si zajít chuť tady to nehrozí. Hlavní roli zde má totiž drama mezi ženskou co vytváří jakousi kolonií ryb a vodních zvířat a chlápkem (jejím bývalým spolužákem) co se živí lovem žraloků. Ti žraloci se zde objeví tak 10 minut a to možná i přeháním kdyby zde nebyly možná by se nic ani nestalo. Chtěl jsem dat 2 hvězdy , ale spoilery to jak dala na tu loď tu minu je absolutní píčovina kdy to jako stihla za těch 5 minut co po ní šly znova ty žraloci nicméně tohle ještě zkousnu co, ale nezkousnu je ta silně feministická agitka na konci tak,že zde máme minimálně 3 mužské postavy z nichž jeden se obětuje, aby přežily druhý je jakýsi super intoš co jich informuje zda je poblíž nebezpečí a třetí je napravený padouch oproti dvěma ženským co jsou absolutně nezajímavé jedna je jakási domorodka co umí jen vařit a druhá je jakási Asiatka co neumí nic a obě přežijou jen kvůli tomu, že jsou to ženské jako promiňte, ale tohle ne. Tipuji, že do 3 roků je tu další Deep Blue Sea 4 bohužel.

Pan chůva, neboli osobní strážce (1993)

Pokud bych měl být spravedlivý tak jasný odpad nicméně ve světle zrůdností co vznikly později jako Ochránce s Vin Dieselem a Chůva V Akci s Jackiem Chanem si to jednu hvězdu zaslouží jelikož je to lepší než tyhle dva srance. Jinak není co pochválit záporák je trapák s železnou hlavou co většinou valí strašné hovna (něco jak zprávy na Čt) děcka jsou příšerné (vede ten kluk toho bych nechal unést islámským státem a mučit) humor není hlášky to taky nemá (památná scéna ty si my lhal tak mě žaluj) a scénář snad ani neexistoval. P.s Hulka Hogana v sukni jsem teda vidět nepotřeboval fuj

Vítej doma (2008)

Začátek je příšerný pak se to přesune k té rodině kde je naspeedovaný kokot , tlustá kurva, 2 tlusté děcka, vysmažený černoch, protekční černoch, kterému umřel fotík a oni ho adoptovaly, bílá nevýrazná pipka, těhotná pipka v 6 měsíci a další pipka po, které hlavní hrdina kdysi jel. Vtipné to bohužel moc není zaregistroval jsem jen dvě vtipné scény kdy se Martin Lawrence bije s tou tlustou kurvou a kdy ho postříká tchoř a jednu vtipnější scénu znásilnění psa. Ta konečná satisfakce mě k tomu filmu nesedla ta ženská ho kolikrát podržela a on ji kopl do prdele navíc takovou rodinu mět tak kromě té matky bych nechtěl vidět nikoho minimálně 50 let jelikož 9 let je hodně málo. Plusové body za absenci fekálního humoru. 40 procent

Scooby-Doo: Začátek (2009) (TV film)

Budu hodný a dám tomu 2 hvězdy, ale upřímně nezaslouží si je. Předně jediné co zde jde pochválit jsou zhruba 2 vtipy a to je na 79 minut málo. Animace je příšerná sice někdo může namítnout moc to nestálo co by si chtěl, ale je to z roku 2009 to už by ty triky mohly být lepší Scooby vypadá divně a chvílema mě i přijde , že ani neinteraguje na okolí Fred je z neznámých důvodů černovlasý a ten herec se na tu roli vůbec nehodí není to ani ten typický hezoun co bývá v animáků tady je to totálně průměrný chlap, kterých je jak sraček Velma vypadá jak z nějakého posraného cosplaye a to ještě amatérského Daphne teda moc krásná není ani není místy tak blbá jak v animákoch (což je škoda) Shaggy vypadá jak retardovaný idiot někde z ústavu pro chobomyslné a nejhůře snad dopadly ty duchové ty vypadají příšerně. 40 procent

Oběť bouři (2020) odpad!

Díl od dílu je to horší a horší prvnímu dílu jsem dal kdysi 2 hvězdy s tím, že to byl těžký průměr druhý díl jsem neviděl a ještě jsem na něj nenašel ani titulky tak, že ani neuvidím (možná i tak dobře) a tohle už je regulérní sračka. Přitom začátek je dobrý někdo zabije mimino a pak, když má pohřeb ukradne jeho mrtvolu s tím, že ji musí kdesi donést mezitím Amaia hledá svou ztracenou matku o , které všeci tvrdí, že je mrtvá (to je asi děj z dvojky řekl bych nevím neviděl jsem) pak to jde, ale totálně do hajzlu spoiler za vším stojí jakési sekta, která obětovává mimina jakémusi bohovi a on jim za to nadělí zdraví (pokud mají jejich příbuzní rakovinu vyléčí je jak to nevím ani film to nejspíše neví?) , prachy a majetek a je konec (nedozvíme se vůbec jak to fungovalo kdo to vedl jen několik ´´podřadných,, lidí se zde pozabíjí) . P.s. kde zmizela její matka a zda žije ví bůh jelikož se to zde nevyřeší a navíc to řeší cca 10 minut z 138 P.s. 2 tomu říkám vytížená matka o to děcko se staral více ten chlap než ona chápu , že je policistka a má moc práce , ale i tak P.s. 3 nejvtipnější scéna Amaia přijde někam kde někdo umřel a rozbrečí se následuje střih a Amaia říká jsem profesionálka vražd jsem viděla už hodně pokud to nezvládáte odejděte mě moc nechybělo, abych se rozesmál jak to působí debilně P.s. 4 pokud to bude mít 4 díl bůh nám pomáhej už tady se vařilo z vody

Tomb Raider (2018)

Z těch 3 Tomb Raiderů co vyšly mě tenhle přijde nejlepší má to nejlepší příběh a hlavně se mě líbí, že to není tak uvalené jak předchozí 2 tady Lara krvácí,dostane přes držku,padá z výšek a kolikrát přežije tak tak. Je škoda , že ta část v hrobce není delší klidně bych zmenšil stopáž toho hledání na úkor stopáže v té hrobce. Strašně se mě líbí i pointa a pokud to bude mít někdy další díly za mě říkám sem s tím. Bohužel 5 nedám kvůli několika zásadním chybám první je řečeno, že na ten ostrov se těžko dostává a ještě hůře dostává z něj a ona , když tam ztroskotá tak tam narazí na celou kolonii lidí (pochopím ještě ty vojáky jak se tam dostaly, ale ty domorodce už ne to nemluvím o tom vrtulníku a mobilním signálu) a druhé na to, že je to prequel (pokud to chápu dobře) tak je jaksi moc chytrá vše ví a na vše hned přijde.

The Thinning: New World Order (2018)

První díl jsem neviděl nicméně mám ho stáhlý a mám to v plánu jelikož mě to bavilo. Jinak film je v podstatě kopírka několika předchozích žánrových filmů v jednom (nebudu řešit co bylo dříve nebo nebylo) máme zde někoho kdo, když neudělá zkoušky umře (Divergence a její pokračování) pak zjistíme, že to tak není, ale on žije kdesi v podzemí kde musí pracovat (Labyrint a jeho pokračování). a na závěr boj proti prezidentovi (Hunger Games , i když tady se dá v podstatě napsat taky jakýkoliv z těch zmíněných). To s tím prezidentem a tou ženskou co byla u něho nápadně připomíná třetí díl první část Divergence nedal bych moc za to, že bude někde v popředí a v dalším díle pokud bude ho bude chtít sesadit. P.s. menší spoiler proč ty informace neposlal té ženské na mail nebo na mobil nebo to mohl dat třeba na internet, darknet a podobné bylo by to jednoduší než jezdit někam pořád s disketou jak ocas. P.s. 2 horor to teda opravdu není