Sezn@mka (2016)

Nebylo to tak špatné, jak jsem čekal. Docela jsem se pobavil, ale na více jak 30% to bohužel nevidím.

Svět podle Putina (2017) (seriál)

Zkouknul jsem pár dílů a musím konstatovat, že je Putin velice pozoruhodná osobnost. Rozhodně mu nevěřím vše co tvrdí, ale nemohu se zbavit dojmu, že vytváří mocenskou rovnováhu pro tento svět. V seriálu rozhovorů se zmínil o jedné myšlence, která mi uvízla v paměti.. Podívejte se na americké prezidenty, jak se mění. Všimli jste si, že jejich politika zůstává stejná? Krásně mi tím rozkličoval rozdíl mezi USA a Ruskem. Ptám se sám sebe.. proč je jejich politika stejná? Zřejmě pouze zastupují zájmy institucí, které je převyšují.

Equalizer (2014)

Denzel Washington u mě opět zabodoval a v roli bývalého člena tajné vojenské jednotky vyřídil veškeré padouchy, kteří mu stáli v cestě. Co víc k tomu dodat? Bavilo mě to a dávám 70%.

Jump! (2001)

Hezký dokument o pro mě dosud neznámém sportu. Za mě 80%.

Taboo (2017) (seriál)

Taboo má sice dobré hodnocení, ale bohužel je na mě příliš nudný a depresivní. Dávám 20%.

Suburra (2015)

Moc rád bych sdílel stejné, nebo alespoň podobné nadšení s ostatními pozitivně hodnotícími diváky, ale bohužel mě Suburra vůbec nebavila. V naději, že se to zlepší jsem se přemohl snímek druhý den dokoukat, jenže ani závěrečné rozuzlení ve mě nezanechalo žádné nadšení. Dávám tedy jednu hvězdu za kvalitní zpracování a nezlobte se na mě, že jsem tak kritický.

Svatá čtveřice (2012)

Docela nenásilná krátká komedie, která nenadchne, ani neurazí. Nic víc, nic míň.. za mě 30%,

Duch ve stroji (2017)

Další snímek se Scarlett Johansson jsem si nemohl nechat ujít. Roli robotického agenta má oblíbená herečka skvěle zvládla a já se v kině dobře bavil. Doufám jen, že doba hackování lidské mysli nikdy nenastane. Za mě 70%.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Will Smith, Edward Norton a spousta dalších známých herců. Podle hvězdného obsazení jsem očekával pořádný film, ale bohužel mě to nebavilo. Za mě 40%.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Nevidím ani tak potřebu se vyjadřovat k Melu Gibsonovi jako režisérovi, nebo kvalitě kamery tak, jako k hlavní myšlence tohoto snímku. Sympatizuji s hlavním hrdinou, který se dobrovolně přihlásil k vojenské službě, aby mohl pomáhat zraněným na frontě. Je zde krásně vidět, jak systémově nastavená armáda nechtěla přijmout racionální postoje jednotlivce, odmítajícího držet zbraň. Přesto se ale v konečném důsledku zasloužil o službu své vlasti více, jak kdokoli jiný. Za mě 70%.