Poslední samuraj (2003)

Poslední samuraj se povedl! Dlouho jsem neviděl film, ve kterém by bylo tolik respektu a pokory! Za mě 90%.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Nevím, jestli je správné schválně vybírat neslučitelné lidi za účelem sledovanosti. Mě se to nelíbí.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Po delší době jsem narazil na pořádný mysteriózní, sci-fi seriál, který má náboj a šťávu. Zatím mám za sebou první sérii, ale pokud budou i ty další pokračovat v podobném duchu budu náramně spokojený. Filmové postavy Olivie Dunham spolu s bláznivým vědcem Walterem Bishopem a jeho synem Peterem si udržely mou pozornost ve všech dílech od začátku do konce. Jen tak dál! Za mě 80%.

Tajemné vraždy (2015) (TV film)

Vskutku zajímavá hlavní myšlenka o převaze nadnárodních korporací a sdílím stejný názor, jako hlavní hrdinové. Co se týče filmu, tak mě tento nezáživně pojatý béčkový film příliš nenadchnul.

Miláčku, zvětšil jsem naše dítě (1992)

Nechápu, že mi tak důvtipná komedie tolik let unikala. Originální rodinná podívaná o zvětšovači mě bavila od začátku až do konce. Těším se na příští zkouknutí. Za mě 80%.

Ave, Caesar! (2016)

Tak nějak jsem nepochopil co chtěli autoři tímto počinem říct. Ve filmu hraje mnoho dobrých herců a proto jsem očekával pořádný biják, bohužel to pro mě byl spíše propadák.

Podnikavá Joy (2015)

Jennifer Lawrence ani Robert De Niro si nezískali moji pozornost. Příběh mopu mě totiž spíše nudil než bavil. Potěšilo mě však, že se ve snímku objevil můj oblíbený Bradley Cooper, charakterního manažera zahrál skvěle, ikdyž to byla pouze vedlejší role.

Steve Jobs (2015)

Před zkouknutím Steva Jobse jsem byl velmi zvědavý, v čem se bude snímek odlišovat od filmu jOBS s Ashtonem Kutcherem. Zjistil jsem, že v každém filmu je zfilmována odlišná životní etapa velkého novátora. Co se týče obsahu, tak mě více bavil jOBS, protože jsou v ději obsaženy úplné začátky firmy Apple. Tento film je zaměřen spíše na Jobsův vztah s dcerou. Zabíhalo se zde do přílišných mackintosh-ových detailů. To ocení fanoušci značky Apple, kterým ale bohužel nejsem. Za mě 40%.

The Boy (2016)

Lauren Cohan je moc krásná herečka. Udržela si moji pozornost od začátku až do konce filmu. Jinak The Boy bych zařadil spíše mezi ty průměrnější thrillery. Co mě ale překvapilo bylo rozuzlení. Myslel jsem, že je ten kluk mrtvý.

Bohové Egypta (2016)

Američani vzali postavy ze starověkého Egypta a udělali příběh, který se absolutně neslučuje s ničím. Mě to ale nevadilo, povznesl jsem se nad touto moderní inscenací a úžíval si kvalitu zvláštních efektů. Kdyby to mělo hlavu a patu, tak dám čtyři hvězdy, ale v tomto případě hodnotím pouze kvalitu zvláštních efektů a celkového zpracování.