Klub osamělých srdcí (2009) (TV film)

Bez náboje, něčeho, co by člověka chytlo. Postavy tak nějak plynuly s filmem a bylo mi úplně jedno, jak dopadnou. Škoda. Texty písní byly relativně povedené, muzika vůbec.

Sejmi eso (2006)

Asi jsem na tuto bezduchou snahu o vystřílení jednoho hotelu kvůli sfetlýmu jakoby šéfovi mafie neměl dostatečně patetickou náladu. Prostě to se mnou nic neudělalo, doufám, že už to nikdy neuvidím.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Když to sem přišlo - já byl tenkrát na střední......... tehdy tedy pro mě bomba, dá se říct oddechovka pro mlaďase.

Exmanželka za odměnu (2010)

Pár vtípků sice bylo, ale jinak dějově ploché a ničím zajímavé.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Tedy tolik odpadů tady moc nechápu. Výborný dabing, animace také neurážela a určitý humor a nadhled jsem tam také našel. Příběh nebyl nijak geniální a děvčatům mohli udělat menší ehm.. plíce... dávat ale odpady, to je dle mě přehnané.

Californication (2007) (seriál)

Nijak zvlášť vtipné, proložené sexem, osud hlavního hrdniny mi byl po pár dílech celkem jedno a ostatních už úplně... jo a nejhorší úvodní píseň k titulkům, co jsem kdy zažil. Přesto občas pošimralo a tak aspoň 3 hvězdy dám.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Seriál byl ze začátku trochu nudnější, ale postupně se zlepšoval, takže dávám slabší 4 hvězdičky. Ty týdeníky jsou tam naprosto na místě - člověka trochu uvedou zpět v čase do té doby (třeba Fidel Castro přebírající doktorát na právnické fakultě UK... boha jeho). Pár herců mi tam celkem vadilo (Kerestešová, Labuda), ale úžasně byly zahrány některé vedlejší postavy (Procházka, Polášek, Topfer, Ployhar, Kočičková, Carda, Kikinčuk, Nebřenský...). V globálu rozhodně lepší počin, než některé západní a i české dlouhodobé novácké a primácké hovadiny (VKV, pipin story - ordinace, pojišťovna, ulice atd.)

Podezření (1972)

Oceňuji herce, částečně příběh, ale hlavně "reklamu" na Prahu bez hromady turistů a dnešní komerce sentimentálníma očima po mnoha letech navrátivší se ženy. Škoda, že to nebylo už v barvě.... Jo a ty auta (hlavně Macháčkův méďa), to muselo být žrádlo.

Ďáblova duše (2009) (TV film)

Mám rád kvalitní thrillery, kde je třeba jako zde sériový zabiják, během filmu se postupně buduje napětí, že už se těšíte na závěrečné rozzuzlení a říkáte si, jestli je vrah ten, co si myslíte - nebo to dopadne úplně jinak. Bohužel v poslední době jsem viděl pár takovýchto filmů, kde tvrdě haprovala ta závěrečná část. Je to škoda, protože pak to schodí celý film. Zde například jednání hlavní ženské hrdinky Marion na závěr filmu bylo naprosto úsměvné až směšné. Ach jo....

Šejk (2009) (TV film) odpad!

Ještě, že to bylo tak krátký. Takováto herecká parta a takováto sr*čka? Říkal jsem si, že to půjde ve stylu příjemného filmu Společník (také s Duškem), ale tohle bylo naprosto stupidní a nudný.