• Thriller

S mafií v patách (1988)

Za mě multiprdel, jednoduše přímočarý, mafiánská komedie přesně podle mého tlusta.  Řadím to do své Topten.

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Dostat se na 10. nejhorší film na ČSFD ( v době kdy to píšu) je dle mého umění. Jako film to stojí těžce za vyližprdel, to je jasný, ale co naplat, protlačilo se to z prdele aspoň do úrovně 10tiprocent, tak už jen za to přátelé já, Já tomu dávámpět hvězd ! :-)

Jedeme na teambuilding (2023)

Na úvod rád bych podotkl, že ani zdaleka nejsem součástí opdobně kokotodporátního společenství, nepatřím k žádnému ofísu, oupenhajmspejsu, nesnáším kokotcentra, a o kravatě tuším jen, že je to způsob jak někoho odusit, či si na tom případně hodit mašli. Zároveň jsem zapřisáhlým odpůrcem české rádobylegračníproddukce, která obvikle nesahá ani do pocitu nutnosti očíst televyzní programátor. Jaktěživo by mě ovšem nenapádlo, že by mě smečka umolousaně vočumákovaných rádoby herců pobavila tak, jak. Do první půlky to jede docela po lubrikantu, kdy jistě mě nejvíc ohřívala pasáž z podzemního kokotcentra. Jo, tak to je přesně můj způsob práce. Akurát já to prokládám nonstop čumákováním na tele, a podlouhlou chvíli zalévám chmelovým vývarem pro zmírnění agrese, způsobenou nedostatkem sociálního soucítění. Druhá půlka již toliko neklouzala, snad to bylo způsobeno nedostatkem možnosti porovnání filmové kokotiny s realitou, kdy bych rád dodal, že na takovou multipodnikověsbližujcípíčovinu by mě ani SatAn heverem nedostal. Nu, a závěrm Kidů  bych tedy s rozběhem a s hlasitým výkřikem Hurrrá, rád vyjádřil názor, že tenhle týmbilding mezi půlky rozhodně nepatří.

Kód 8: Část 2 (2024)

Prolítlo mi to fofrem před vočičákama, jedničku si pamatuju mlhavě, tohle je vcelku bystře uhánějící, na zaplácnutí dlouhý chvíle supr.

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Za mě jasně nejvybroušenější kousek za poslední dobu. Kokteil supr herců, humoru, vcelku i ta dějová linka je ucházející, jediný co mě snad trochu sral... jsou takový ty záběry jakože trochu dost počítačový, jinak ... lokace supr, navazujícnost časoprostorovosti je taky gut, ende gut alles gut, já v tom nevidím nic, čím bych to dokázal schodit. Takže fajny bijak. Jo, trošku mi vadilo, že nemám takovejhle hezky nasvícenej jachetník. :-)

Kapitán Phillips (2013)

Somálci jsou zmrdi, a Hanks to hraje turboparádně. Film sviští jako svišti po kluzišti, je to taková ta sonda do důvodů a života Somálců a jinejch zmetků, který si svý zakomplexovaný životy vylepšujou pobíháním s Kalašnikovama a přepadáváním megalodí. Jsou to zmrdi, a aby jim mráz tu jejich černou prdel roztrh. Jinak film je to supr.

Bitevní loď (2012)

Emzáckej film, vo emzákách. Z anormálních vokolností bych to zjebal, páč Emzáci jsou  v normálním případě dost nenormální, a jedinej jejich cíl je zničit mi náladu, pojebat lidstvo a vyčorovat nám planetu. Kromě Ítýho a Paula. páč E.T. byl boží, a Paul je frajer. Jinak jsou Emzáci mezihvězdný intergalaktický zmrdi, který by zasloužili vykouřit z mezihvězdnýho prostoru někam do prdele, úplně stejně, jako voni chtěj vykouřit nás. Mezi náma, já bych vod emzáka vykouřit nechtěl. jedině snad Paul... mmm? No k věci. Bitevní loď je film vo tom, jak mezihvězdný sráči žuchnou do moře, a fakt parádní technikou likvidujou US NAVI. Jo a taky uměj udělat z vody nebo z čeho zeď z moře až do nebe. Děj jak kráva, řežba neskutečná, spád jak na tobogánu, a nakonec ty sráče  našihlavní hrdinové dojebou takovou starou velikou loďkou, a to je ta Bitevní loď, která je v názvu filmu Bitevní loď. Tak.

Černý rytíř (2001)

Prima typická Lawrencowina, taková vcelku vo ničem, jakože se černoch přenese v čase, a tím to má bejt trochu prdel. Tu a tam to teda prdel fakt je, ale ne zas taková, že by si z toho jeden sednul na ...Zadek ! :-)

Sprosťárny (2013)

Sacrebleu.. Je to blbost, která se dá se skřípěním zubů přežít. Vo čem to je... Vlastně nevim. Vyhulilo se mi to asi během nástupu konečných titulků.

Časové pásmo bylo změněno