Liberator: Operace Avalanche - Nepřítel (2020) (epizoda)

Epizoda soustředící se hlavně na nervozitu před útokem smrtících německých vojsk, podobně jako tomu bylo u bitvy v Ardenách, kterou nám (i třeba prostředím) zčásti mohl tento díl připomínat. Jen si nejsem jistý, jestli by se v některých momentech esesáci zachovali tak, jak se zachovali.

Stranger Things - Kapitola druhá: Vecnova kletba (2022) (epizoda)

Druhá epizoda a už jsme se dočkali klasické Dufferovské mysteriózně-hororové atmosféry, která je od začátku hlavním tahadlem seriálu. Skvělá práce, kluci. Jen houšť.

Stranger Things - Kapitola první: Klub Hellfire (2022) (epizoda)

Úvodní otvírák čtvrté série nám nabídl v podstatě seznamovačku jak s novými postavami, tak s osudy těch starých. Já jsem si první epizodu užil náramně i s přispěním první mrtvolky v sérii. A hádám, že první z mnoha.

Liberator: Operace Avalanche - Bitva o Anzio (2020) (epizoda)

Tak mi euforie ze začátku trošku opadla. Epizoda byla zaměřená především na zvýšení bojů, ale nějak to nebylo ono. Celkem bez atmosféry, bez nějaké nutnosti projevit emoce. Škoda.

Liberator: Operace Avalanche - Proč bojujeme (2020) (epizoda)

Velmi velmi velmi solidní úvod minisérie. Sice byla většina stopáže o klasických motivačních válečných řečích, ale specifická animace mi účelně odvedla pozornost tak, že jsem si je dokonce užil. Epizodě nechybělo skoro nic, jen mi trošku pokulhávaly bojové sekvenci, které by si zasloužily navýšit na intenzitě. Hodně dobrý.

Časové pásmo bylo změněno