Monstrum (2008) odpad!

Toto není film, ten má totiž svá pravidla, jakože kamera se netřepe tak, že se divákovi udělá po deseti minutá blivno. Bez ohledu na to co snímek chtěl sdělit, nedalo se to zkrátka vydržet. Normálně se mi z toho rotřeseného obrazu dělalo zle.

Yesterday (2019)

Naprosto perfektní námět, který místo aby se dokonale vytěžil, hodil se do kanálu. Tohle mohl být film, který by se promítal dvacet let. Takto je to jen film, který chtěl každému vyhovět a není k ničemu. Málo hudby a hodně lovestory. 50%

Všechno nejhorší 2 (2019)

Já jsem to prostě nedokázal dokoukat. Jak Na hromnice o den více zbožňuju, tak tady je ten nápad naprosto spláchnutej do záchoda. 30%

Poslední zúčtování (2018)

Jojo, kdysi taky obsadili Arnolda, neuměl hrát a byl nevzhledný. Tak teď tu máme zase tohohle borce. Kdyby byl alespoň trochu sympatický a uměl zahrát jen to, že mu o tu jeho neteř opravdu jde, hned bylo o hvězdu víc. Spadlo to do průměru jen kvůli němu a nedostatku nadhledu. Poslední skaut to zkrátka není. 60%

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Ne všecko je v téhle olschoolovce správně, ale v podstatě jde o povedený kousek. Možná by ta cesta k tomu finále mohla být kratší a zábavnější, finále delší a údernější. Během filmu si mne Wahlberg docela získal a na konci už mi bylo líto, že to nepokračuje. Jako pilot seriálu by to asi bylo výtečné, takto jen výstřel do ticha. 70%

Kořist (2019)

Je to prostě taková oddechovka o tom jak za hurikánu zůstane táta s dcerou vězet ve sklepě. A protože voda stoupá, začíná být horko. Je třeba se z toho průseru dostat a to rychle. Aligátoři krouží kolem, je to souboj. 60%

Vymazaný kluk (2018)

Nápravné zařízení pro křesťany homosexuály je povedená instituce, kde toho démona z vás zkrátka vyženou. Víra je holt dobrý sluha, ale špatný pán, ti lidé mají velmi svérázný přístup k psychoterapii. Je dobré, že film vznikl, je to zajímavá informace. Překvapili i Russel Crowe a Kidman ve velmi civilních rolích. 70%

Bez věcí nad věcí (2018)

Zpočátku mi to přišlo neúnosně ukecané, pak jsem si zvykl. Neříkám tak ani tak, ale pokud by se alespoň na podobné úrovni točily komedie u nás, bylo by lépe. Filmu se dá mnohé vytknout, ale jsou tam i cenné momenty a občas i něco v druhém plánu k zamyšlení. Je zajímavé vidět jak Němci vidí sebe i svět. Samozřejmě ten filmový. 70%

Mrazivá pomsta (2019)

To, že jde o remake, režisérovu verzi pro USA, jsem prohlédl poměrně brzy. Musím říct, že obě verze jsou skoro stejně průměrné, v každé se ale najde pár pěkných momentů. Ta americká je výpravnější. 60%

Godzilla II Král monster (2019)

No já prostě nemám asi rád Godzillu obecně. Vždycky jsem filmy o ní považoval za průměrné. Toto byly dvě hodiny nudy. 50%