Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Jestli hledáte komedii, tohle je ten nejlepší možný výběr. Jackson je génius... mimozemšťané, bazuka, vybuchující ovce, postava Ozzyho (něco mezi Rambem a Rockym), vyjídání mozku lžičkou, tajná jednotka, hlášky... A Beatles tam jsou taky!

Mazací hlava (1977)

Člověk na to asi musí být zfetovaný, kdo v tom našel pointu, je frajer (nebo smažka). Jedna hvězda za to, že jsem na to fascinovaně koukala celých 90 minut.

Sloní muž (1980)

Černobílé filmy jsou fajn, možná jsou ještě silnější, než ty barevné, ale po skončení filmu jsem popravdě nic zvláštního necítila. Hezky natočený snímek s perfektním Anthony Hopkinsem, ale to je asi tak všechno.

Precious (2009)

Daniels se snažil o umění a citové vydírání, v obojím propadl.

Dar (2009)

Carey Mulligan a Aaron Johnson byli kouzelní, a o to víc mě štvalo, jak to dopadlo.

Zelená zóna (2010)

Paul Greengrass mě až na jeho přijmění vůbec nebaví. A Matt Damon je jako drsnej voják věrohodnej, jenže se na něj nedá koukat dvě minuty vkuse, natož celé dvě hodiny.

Gigantický (2008)

Mám ráda Paula Dano i Zooey Deschanel. Ale tohle je tak divnej film, že ani ony sympatie k hlavním představitelům hodnocení nezvednou. Celé se to tváří jako ubernezávislý cool film, ale realita je jiná- trapná. (Dodatek: kdyby byla Zooey vidět víc nahá, bylo by to za tři).

Sex ve městě 2 (2010)

Vymívání mozku a neuvěřitelná nuda. Ale Samantha na hrad!

Pan Nikdo (2009)

Ne, nemám co vytknout. Už od první scény jsem byla v Dormaelově světě a všechno tam bylo perfektní: hudba, kamera, obsazení... A některé scény ve mě nechaly i něco víc (teď jsem je chtěla vyjmenovat, ale bylo by to nespravidelivé, protože ten film je geniální jako celek, i když některé scény by přesto mohly fungovat samy o sobě-nenarozené děti a andělé...). Skoro mě až děsí ta pointa a síla, jakou to na mě zapůsobilo. Nothing is real, everything is possible.

Silent City, The (2006)

Ta postapokalyptická atmosféra se mi dostala silmě pod kůži. Zbytek nic moc, ale aspoŇ vizuálně mě o přivádělo k depresi, což se u podobného snímku považuje za velké plus.