Hory mají oči (2006)

V dnešní době docela obstojný horror, sice žádná sláva, ale koukat se na to dá, lekla jsem se sice jen jednou, ale i tak se to dá považovat za průměr. Zvlášť někteří mutanti byli fakt odporní. A chudák Emilie...

Coldplay: Live 2003 (2003) (koncert)

Potom co jsem viděla HAARP od Muse se mi asi už žádný koncert nebude líbit... Coldplay mám ale hodně ráda, ale přesto mi to připadalo hrozné suché, bež šťávy, žádná show a hlavně nudné záběry (no jo, po HAARP se to špatně hodnotí). Chris Martin na mě mimochodem působí nějak divně nesympaticky a po hlasové stránce taky žádná sláva. Průměrný koncert s podprůměrným výkonem nadprůměrné kapely.

VALL-I (2008)

Nevím moc jistě, co si o tom mám myslet. Určitě to nedosahovalo kvalit Ratatouille a Hledá se Nemo, ale i tak to bylo úžasné a hodně dojemné. Našlo by se tam i pár logických chybiček jako kytka ve vesmíru, ale to se dá přehlédnout. Pak tady jsou další věci, které se zase nelíbili mě; 1) Přišlo mi trošku podivné kombinovat hrané lidi a ty animované. Chápu, že tady byl problém s tou obezitou, ale i tak si měli vybrat buď hraný a nebo animovaný styl. 2) Všechny scény na Zemi (hlavně ten začátek) byly parádní, zatímco zbytek děje, odehrávající se na vesmírné lodi trošku pokulhával. Zase nechápu, proč kombinovali záchranu kytky a vztah WALL-Eho a Eve. Zase by bylo lepší vybrat si jedno a pak to rozvinout a ne to dát dohromady. Další plus je samozřejmě krásná grafika, která na mě chvílemi dělala dojem hraného filmu. Go Pixar, go!

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Ze začátku se to tvářilo záhadně, ale nakonec z toho byla praobyčejná televizní detektivka. Škoda.

Mamma Mia! (2008)

Pierce Brosnan by si měl nechat depilovat hrudník. Jinak oddychový film s pěknou hudbou.

Miluj mě, prosím (2004)

Come up to meet you, tell you I'm sorry, You don't know how lovely you are, I had to find you, tell you I need you, Tell you I set you apart... Nádherný film a Coldplay na konci to ještě zlepšili.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Chybí mi Egypt, Rachel Weisz i to kouzlo předchozích dvou filmů. Plus mi příšerně vadí nový herci.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Moc násilí, otravná Liv Tyler (Zdá se mi to, nebo hraje pokaždé ufňukanou dceru někoho významného?), nedůvěryhodné efekty, přehnaně moc hollywoodských klišé + sexy, charismatický a skvěle hrající Edward Norton (který je mimochodem o hodně lepší než Robert Downey!). ale aspoň jsem se vůbec nenudila (a to se o Iron Manovi říct nedá).

Prosíme přetočte (2008)

Ošvédováno! Nejlepší byl suveréně remake King Konga a Ghost busters :) Jeden z mála filmů, u kterého jsem se smála od začátku až do konce. A překvapivě to mělo i děj.