• Krátkometrážní

Seventh Moon (2008)

V podstatě opět souhlasím s uživatelem J*A*S*M.A jen bych se opakoval.Jen bych dodal že hutné atmosféru dodává i nervydrásající hudba.Začátek za 5 hvězd,potom to sice konec srazí na 3,ale i tak je to pro mě jedno z největších hororových překvapení.Možná je to umocněno tím,že tenhle film jsem měl stáhlej tak dlouho a pořád se mi do něho nechtělo.A navíc z mé vygumované palice se úplně vytratilo jako vo čem že to má bejt.A právě proto mě to tak odrovnalo.Navíc že v tom hraje má oblíbená Amy Smart (nezapomenutelná ze scén v Cranku kde ji klatí Statham) bylo pro pro mě další milé překvapení.A navíc mě tento film poučil.Nasrat na vlkodlaky.Tohle je kurevsky větší zábava

Vyšetřování nočních můr (2006)

To si jednoho večera pan Cukamoto pustil Noční můru v Elm Street a řekl si že by mohl natočit japonskou verzi snového zabijáka.Nutno dodat že se toho ujal fakt poctivě.Atmosféra je dobrá.Jen to míchaní snů s realitou mi dělalo ze začátku problém.Jinak samá pozitiva.Zkrátka a dobře si to udělal po svém a ono to funguje.Hláškujícího Freddyho Kruegera sice nepřekoná,protože Freddy je jen jeden.Ono i to přirovnání k noční můře je bráno hodně s nadsázkou.Rozhodně ale tenhle snímek stojí za zkouknutí.

Wer (2013) odpad!

Zlatej wolfcop. To sice byla taky chujovina ale ta se aspoň nebrala vážně. Tohle se snaží tvářit zatraceně drsně, ale to je tak všechno. Jako instruktážní video pro Karkulky možná dobrý, ale jako plnohodnotný hororový film to rozhodně neobstojí. Navíc hlavní vlkouš vypadá strašně a působí spíš vtipně. Veškerá akce se odehrává ve tmě takže je piču vidět a kromě toho to má úplně šílenej střih. Karkulky všech zemí spojte se a vyhubte ty chlupatý zmrdy co vylejzaj za ouplňku jak žížaly po dešti.

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Totální zhovadilost která neměla zpatřit světlo To se může líbit jen šíleným buchtám nebo úplnejm gaylordům.Čumět v přepočtu 6165 minut na slepou pizdu,která pořád chodí v zeleným a je ráda že se trefí mezi futra a tak tak mine almaru je asi fakt príma zábava.Přidávám jednu básničku kterou dotáhl můj otec z hospody.Bylo to pár dní poté co televize NOVA odvysílala poslední díl téhle píčoviny.Bylo to udělaný jako úmrtní list či parte a znělo to asi nějak takhle:Zelená jak luční tráva,slepá jako patrona.Skoro všemi milována,už skončila potvora.Ženy šijí,lkají,pláčou muži mají zase klid.V obýváku s touhle káčou,nechtějí už nikdy být.

Honza málem králem (1977)

Nejlepší scéna pohádky je jalk Jiří Popkorn ojebe tetku Růžičkovou.To miluju.

MacGyver (1985) (seriál) odpad!

Jo tak to je pan MacGyver.Kouzelník který dokáže udělat bombu i z hovna nebo z koňskýho semene.Jak je libo.

V peřině (2011) odpad!

Viděl jsem asi 15 minut a na to se prostě dívat nedá.Někdo si asi myslí,že když do filmu narve Lucii postrach ulice tak že z toho bude trhák.A ono nic.Je to velký lejno rozmáznutý do 103 minut.

Gympl (2007)

4 hvězdy..Super film plnej dobrejch herců a dobrejch hlášek.A kdyby tam nehrál ten prasomrd Mádl,kterýho k smrti nesnaším tak dám plnej počet.A komu ten nanomrd Mádl nevadí taksi to užije ještě víc.