• Krátkometrážní

Wolf Creek 2 (2013)

Oproti průměrné jedničce,kde se žačne něco dít až na konci je Wolf Creek 2 nadupaná hororová jízda od začátku až do konce.John Jarratt jako Mick Taylor je zpátky.A má kurevsky lepší formu než kdy jindy.Takže nás čeká pořádná porce hlášek,řezničiny a psychoteroru.Ach jo.Kdyby tak byly všechny pokračování lepší než jejich předchůdciTenhle film je jednou ze světlých vyjímek.Austrálie se mi vždycky líbila.Ale teď už vím,že jestli se tam někdy dostanu tak nikdy nebudu stopovat. Sorráč SKIPPY.

Ledová smrt II (2008)

O něco horší než první díl,ale i tak je to pořád skvělá hororová filmařina.

Ledová smrt (2006)

Vynikající slasher z Norska.Který se dočkal ještě dvou pokračování.Dvojka už je o něco slabší,ale pořád se o ní dá ríct,že je to kvalitní horor.Trojku jsem sice neviděl,takže nemůžu bodovat.Ale podle traileru,který jsem viděl můžu říct,že jí ani nechci vidět.Hlavně si nechci zkurvit kladný dojem zprvního a druhého dílu.Takže rezignuju na třetí díl a dělám jakoby vůbec nevznikl.

Mučedníci (2008)

Vynikající horor.Nechápu jak někdo může dát odpad.Šokující,krvavý,drsný,atmosferický a nepředvídatelný.Přesně takový tenhle film je.Dvě hlavní hrdinky předvádí úžasné herecké výkony.Doslova hrajou jak o život.Všem hororovým fandům můžu jen doporučit.

Mlha (2007)

Miluju filmy které se zaměřují na psychologii postav v krizových situacích.A právě takový tento film je.Zavřete různorodé lidi do obchoďáku,dejte tam nějakýho pošahanýho,křesťanskýho maniaka a o zábavu máte postaráno.

La cara oculta (2011)

Skvělý mysteriozní horor z velmi temnou atmosférou.Těžko hodnotit a nespoilerovat.To se musí vidět.

Černé ovce (2006)

Všichni ovcomrdi nastražte uši a oči.Film stvořený právě pro vás.Pro všechny ostatní spíše lehce podprůměrná komedie.

2001 maniaků (2005)

Návštěva u maniaků z Pleasant Valley se vydařila.Film který dokaže pobavit a hlavně ten konec je sladkou třešničkou na dortu.Spokojenost.

Krvavá lázeň (1999)

Pro tenhle film mám slabost.No rozhodně to není hollywoodskej trhák a nízký rozpočet je znát.Působí spíše televizním dojmem.Ale to neznamená že by mu to mělo ubírat na atmosféře či krvavosti.Za sebe můžu Krvavou lázeň jen doporučit.