• Krátkometrážní

Noční rvačka (2008)

Za hlavní představitelku 3 hvězdy.Jinak v podstatě souhlasím s Flipnicem.Otřesně sestříhané bitky

Vraždící buldozer (2009) odpad!

Nedokoukáno.A smekám před lidma,kteří to dokoukali.A nevěřícně koukám že to má i malej čtyř členej fanklub.Pošuci.

Život zvířat (2008)

Šokující a brutální průjem z prostředí obchodu s lidmi.

Mama (2013)

Super horor až na ten posranej konec.

Patologie (2008)

Dobrý nápad jen to zpracování trochu pokulhává.Ale podívat se na to dá bez větší újmy na zdraví

Kristy (2014)

Konečně horor kde není hlavní hrdinka vygumovaná kráva a dokáže přemýšlet hlavou.Doporučuju.

Flowers (2015)

Brutální nářez který jen tak někdo nerozdýchá,ale hlavně si myslím že ho ani většina lidí nedokouká.Proč?Odpověď zní:hovna.blití,střeva a jiné vnitřnosti,krev,vyžranej perverzní brejlatej ovar s tak malým čuráčkem,který mu musel zakrnět hned po porodu,šílená kamera,neméně šílená hudba.Já jsem to sjížďel ve sluchátkách,takže jsem měl chvílema chuť vyndat si mozek z hlavy a mrdnout s ním o zeď.Fakt psycho hudba.Takže pro ty co mají chuť kouknout se na 6 mladých květinek brodicích se v hovnech,přehrabujicích se ve vnitřnostech a pořádajících doslova fekalní prasečí piknik tak pro toho to je jasná volba.Ostatní se tomu radši obloukem vyhněte

Iki-jigoku (2000)

Hustý.Pekelná atmosféra i hudba.Pravda čekal jsem víc gore ale o tom to není.Ale rozhodně nejsem zklamanej.Psychický i fyzický teror nezná hranic.Spokojenost.