Hra na oliheň (2021) (seriál)

Trochu bych to nadšení brzdil.

Není čas zemřít (2021)

Dostalo se to na úroveň Casina Royale. Je tam jedno velké ale... Proto nemůžu dát 5 hvězd.

F1: Touha po vítězství - Série 3 (2021) (série)

Formule 1 už dlouho nesleduji, ale tento dokument mi příjemně připomenul ty časy, kdy jsem sledoval každý závod.

Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Skoro po roce jsem šel do kina a musím říct, že to byla opravdu síla. Ani nevím, kde mám začít. Snad scénářem? Asi ano, jedná o největší slátaninu celé série, která je naprosto bez nápadu. V traileru jsme mohli vidět naprosto všechny akční kousky, které za nic nestojí. Vůbec v ničem film nepřekvapil. Je viděl, že je to sešité horkou jehlou za účelem ždímání peněž. Jediné, čemu jsem se smál jsou naprosto absurdní věcí, jako nulový humor a vtip. Nebo například, že postava Brian hlídá děti a místo něj jde bojovat se zabijáky jeho žena. Opravdu TOP představa. A korunu tomu nasadilo auto ve vesmíru, kde se hrabe Elon Musk a jeho vesmírný program. Zlatí kluci Hobbs a Shaw.

Armáda mrtvých (2021)

Filmů o zombie je jako šafránu, tak si musíme vážit toho mála koukatelného. Nicméně i tak to bylo o půl hodiny delší něž je zdrávo.

Godzilla vs. Kong (2021) odpad!

Poprvé jsem rád, že jsou kina zavřená a nemusel jsem na tuto slátaninu do kina. To, že je Godzilla a Kong v jednu chvíli 100 metrů vysoká a v dalším záběru se Kong vleze do díry o velikosti 10 metrů bych ještě pochopil, ale ta MechaGodzilla, tak to je úplná volovina. Doplnil bych do popisku ještě kategorii parodie na Godzilla II Král monster. PS: A ty děcka jsou v tom film na co? 🤷‍♂️🤦‍♂️

Makléři z Hollywoodu (2019) (pořad)

Seriál o realitách z Los Angeles, v kterém se o realitách skoro vůbec nemluví. Maximálně, tak 5 minut v každém díle.

Ronaldo (2015)

On opravdu patřím k nejlepším sportovcům, ale dokument je to úplně o ničem.

F1: Touha po vítězství - Série 2 (2020) (série)

F1 už 10 let nesleduji, ale musím říct, že po tomto dokumentu se možná na nějaký závod podívám. Netflix prostě umí.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Seriál o fotbale, který je na kilometry vzdálený realitě. Není to o fotbale, ale o věčném optimismu trenéra Teda Lassa, který dokáže nakazit všechny kolem sebe i diváky. Football is life!