• Thriller

I'll Follow You Down (2013)

Vice se mluvi nez deje a kdyz uz se neco deje, tak jen to o cem se postavy bavili v sahodlouhych a mistama nudnych dialozich.

Očista: Anarchie (2014)

Prvni dil je vedle tohoto jen experimentalnim malym bratrickem, ktery v podstate nevysel. Nevim, jestli mam napeti pripsat k dobru scenari nebo rezii, ale kazdopadne mi napeti nedalo vydechnout az do posledni minuty. Globalni pojeti tomu slusi vice a z nejakeho duvodu me hlavni postavy nenudily ani neiritovalt, ba neopak jsem jim fandil a chtel jsem at se doziji konce. V tomhle dilu je dost zvrhlych napadu, jak by lide mohli reagovat na neco tak nechutneho jako je noc plna vrazd az mam strach, ze v potencialnim tretim dile uz nic podobne zajimaveho neuvidime. Kazdopadne spokojenost!

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Fascinuje me, jak pan reziser neumi natocit napinavou scenu ale urputne se o to snazi. Scenar nedava moc smysl a co postavy vypousteji z ust je k smichu. Ztrata casu

Sx_Tape (2013)

Bez vetsiho smyslu a poslani. Nic se prakticky nedeje a hlavni hrdinka, i kdyz sexy a celkem zajimava, me zacala ke konci uplne srat.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Po pilotu se priklanim k tomu lepsimu. Je to po dlouhe dobe jeden z tech Ztracenovskych, kde nemuzete ani pocitat s tim, ze vam to bude davat smysl. Proto si pustite ten dalsi at vas to jeste vice zmate a tak to jde dal a dal...:) uvidime, rozhodne nad tim nelamu hul.

Jízda do pekel 3 (2014)

Tretim dilem se Rusty propadl az na tu prumernou uroven normalniho zabijaka, kteremu ruplo. Bohuzel jeho hry nevybocujou z rady, spise se utPi v monotonosti a vy se vubec nestarate co se hrdinum stane. Coz je krok zpet od puvodniho filmu, kde vam na postavach zalezelo a Rusty byl vetsi mnozstvi filmu jen hlas v radiu, tady ho vidime az moc.

V bolestech (2013)

Ja moc ocenuji tu kombinaci tech subzanru, protoze takova tady jeste nebyla (ke konci jsem si vzpomnel i na Dextra). Prvni pulka je proto zajimava (nezjistujte si moc o filmu) kdezto ta druha je trosku utahana a nudna. I presto jako celek super. Jednohubka ktera vam na konci pripomene PC hru, ale rozhodne neurazi.

Labyrint mysli (2013)

Film, ktery napina od prvnich minut. Libi se mi pocit, ze neco tady nehraje a ja prakticky nevim komu verit (natoz sam sobe a to co vidim). Je to opravdovy Mindfuck, ktery pohrbiva pointa, ktera vysumi do ztracena.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Moje hodnoceni nic nemeni na tom, ze Seth je jeden z nejvtipnejsich lidi v showbyznysu. Jeho vylet do westernu je nesourody a jelikoz jsem ssznameny s jeho tvorbou, tak vim ze by se dalo vytriskat vice humoru snad z kazde druhe sceny. Nevadi,my si pockame na Teda 2. Jinak herecky je to zvladnute na jednicku, humor a vystoupeni Neila je opet na spickove urovni (zacinam mit toho chlapa rad). Jestli bude dal Seth prinaset do sveho sveta humoru lidi jako je Theron, tak se mame na co tesit-Theron je nejen pastva pro oci ale i prokazala obrovskou davku humoru.