Glee (2009) (seriál)

tfej, nechutne presladené a premoralizované, navyše ta Rachel nosatá,maznavá,trucovitá mi pripomína jednú známu...brrr ale kukám to aj tak ďalej

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)

prvá scéna série sa odohráva na Gerlachu ? :D to ma dostalo, inak fajn seriál :) Keby tak Avengers žili aj v skutočnosti tak takí stavitelia alebo výrobcovia áut by sa riadne zapotili :) a poisťovácí? ktožvie či by poistili domy v New Yorku aj proti škodám zavineným Hulkom :)

Flákači (2001)

oddychovečka a vôbec nie na zahodenie :) 75% ... pár scén bolo fakt dobrých, aj ten dres lazia ma u mňa plus, keď nosili tie dresy boli mojim najoblúbenejším týmom :)

96 hodin (2008)

Dosť dobrá práca. Z takého nudného,otrepaného scenáru, ktorý hrozil samými trápnými momentmi spraviť taký pútavý,solídny akčňák. Zábavný film, rozhodne odporúčam nielen fanúšikom akčného žánru. Dosť dlho som rozmýšlal nad 5*.

Skins (2007) (seriál)

ja chcem mať znovu 17 :( lásky, opijáše, dobrá partia s ktorou je človek denno denne :( too boli časy....ja chcem mať sedemnááááááááásť a celú noc bezstarostne prežúrovať! :( ...aj keď to už žiaľ nejde(prečo je toto obdobie také krátke?:( ), tento seriál ma aspoň na chvíľu vrátil späť :)

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Martin Scorsese + Mafia + Steve Buscemi v serialovej podobe ... čakal som lahôdku storočia, niečo ako Casino spojene s Goodfellasom, hodiny strašného napätia, násilia, zaujímavých akcií, bojov o nadvládu v podsvetí a kopu zaujímavých postáv ... nieže by tam tieto veci absolútne chýbali ale na lahôdku storočia je to málo čakal som niečo do top5 naj seriálov, je to len taká hitovka na jeden rok ****

Zápisník jedné lásky (2004)

Tento film by mali zakázať pozerať puberťáčkam lebo im to potom udrie na lebeňu...a prvý trt ktorého stretnú na ulici bude pre nich veľká celoživotná láska, a keď trt lásku zunuje, dievča bude najsmutnejšie na svete a stane sa emo, lebo ma smutný život

Made in Britain (1982) (TV film)

Shut it! And keep it shut ! .... you WINKLES! :D 75%

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

ach príšerne sexi !!!! lacné a pokleslé presne ako to má byť...škoda že Tarantino ešte divákovi neukázal, čo sa stalo s herečkou čakajúcou u toho predajcu auta :) 75%

Nezastavitelný (2010)

Pre milovníkov vláčikov, film z neokukaného prostredia škoda že s klasickým otrepaným "húra koncom"....70%