One Man Show (2008) (pořad)

Mno, už to nejsou jenom rozhovory, už to je něco velkého, něco, co tu nikdo předtím nedělal. Proto to chytlo lidi, proto to chytlo mě. Je to prostě zábava.

Live Aid (1985) (koncert)

Jeden z nejlepších charitativních koncertů, akorát mi tam (ze zjevného důvodu) chyběl George Harrison a Ringo Starr... :D

Semestr (2016) (seriál)

Dobrý a dobře realizovaný nápad. 4*

Avengers: Age of Ultron (2015)

Druhé spojení Nejmocnějších hrdinů světa, ke kterým se přidali i dvojčata Pietro a Wanda, kterým se nikdy neřekne Quicksilver a Scarlet Witch a nikdy se nebude mluvit o jejich fotříkovi a členství v mutantské menšině, bo to Lištička nedovoluje. (teda, pokud se s Marvelem nedomluví jako Sony v rámci Spajdýho a jeho zařazení do MCU). Přes tyto malé nedostatky to ale ušlo.

Ant-Man (2015)

Nečekaně vtipná a osvěžující Marvelovka, Skotík a Pymík je super dvojka, malá Pymíková mě docela srala, ale taky to šlo a té bandě, která se Skotíkem dělala "špinavou" práci, nikdy neuvěřím, že dokáží něco ukrást...

Strážci Galaxie (2014)

Krásné, vtipné, v partě má zastoupení každá základní menšina, máme tam člověka, zvířátko, strom, ženštinu na bázi hulka a pána, kterej si myslí, že když je nasranej, tak nožíkem dokáže zničit vše, co si zamane. A Awsome Mix Vol. 1 jsem slyšel vícekrát než je zdrávo. #VšichniMámeRádiGrůta

Thor: Temný svět (2013)

První sólovka Árijského boha byla lepší, ale i tak jsme se docela bavil, bo moje slabost je, že nejsem moc náročný a když vidím týpka, co mává kladivem a dokonce se s bráškou, kterej minule dostal na prdel, zase spojí a ruku v ruce se pokusí porazit něco, co má prý býti elf, tak se to celkem dá.

Iron Man 3 (2013)

Zatím nejlepší Tonyho sólovka.

Avengers (2012)

Nejmocnější hrdinové světa se spojí, aby porazili onoho obávaného Lokiho, který když ztratí svou kouzelnou hůlku a potka jednoho nejmenovaného zeleného gentlemana, tak je z něj chcípáček jako Steve Rogers před napumpování svalů.