• Krátkometrážní

Sierra Burgess je marná (2018)

Milá romantická komedie pro teenagery, stejně jako v To All the Boys I've Loved Before se nedá říct, že by šlo o něco originálního, ale hezky se na to kouká. Herci jsou sympatičtí a možná se mi i Sierra líbila o chlup víc než To All the Boys I've Loved Before. Moc nechápu, proč je Sierra hodnocena o tolik hůř, mně přijde, že jsou na tom dost podobně.

Tátové na tahu - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Taky jednou český seriál, u kterého mi nebylo trapně. Sice to nebylo bůhvíco originálního, ale dalo se na to koukat a herci jsou fajn. Těch 16 dílů se dá zvládnout.

Jsem božská (2018)

Nenáročná komedie, která pobaví. Amy Schumer je umírněná, což je jednou taky fajn a Michelle Williams v úplně jiné roli, než jsme zvyklí.

Popelka (1950)

Animovanou Popelku jsem možná viděl jako prcek, ale vůbec jsem si ji nepamatoval. Hlavními hrdiny jsou v podstatě myšáci a ne Popelka, což mě trochu překvapilo, ale vůbec mi to nevadilo. Překvapilo mě více věcí, ale to je jen dobře, kdo by to byl řekl u takové klasiky.

Ghostland (2018)

Po delší době opravdu originální horor, ve kterém nechybí napětí a wtf zvraty, tak se mi to líbí.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Původně jsem si myslel, že dám o trochu vyšší hodnocení, ale po skončení se mi Winchester vypařil z hlavy. S takovým dobrým obsazením je to škoda. Ale příběh byl bohužel až moc průměrný na to, aby se dal hodnotit lépe.

Ant-Man a Wasp (2018)

Zábava, akce, skvělí herci a pro mě jedna z nejlepších marvelovek. Hannah John-Kamen ve své roli taky zaujala a potitulková scéna mě dostala asi zatím ze všech nejvíc. Velká spokojenost.

Bezbožní (2017)

Nic, co bychom už stokrát neviděli. Navíc závěrečný zvrat byl očekávaný a k tomu ještě nebyl příliš přesvědčivý. Očekával jsem mnohem víc.

Dabing Street (2018) (seriál)

Dabing Street je o něco horší než třeba Trpaslík, ale i tak je to mezi českými seriály nadprůměr. Velmi se povedlo obsazení a některé díly, dokonce mě bavilo i dabováni filcek :))

Štafl (2018) (seriál)

Docela promarněný potenciál. Obsazení celkem funguje, ale ten scénář je často dost průměrný, na některé díly se koukalo dobře, jiné byly prázdné.