• Krátkometrážní

Nevědomí (2013)

Hezky! Opravdu povedené sci-fi, na to jsem čekal hodně dlouho. Skvělý příběh, který mě dokázal vtáhnout, několik nečekaných situací a pro mě zatím sci-fi roku 2013.

Velký Gatsby (2013)

Sice celkem dlouhá stopáž, ale tady to vůbec nevadí. Strhující příběh, který vás zaujme po pár minutách. A ten soundtrack! Nikdy jsem neslyšel lepší soundtrack, opravdu výborný!

V zajetí démonů (2013)

Velmi dobrý horor, troufám si říct, že snad i nejlepší horor za posledních pár let. Výborné obsazení, o atmosféře nemluvě. Snad bude podobných výtvorů více.

Bahno z Mississippi (2012)

Přesně snímek spíše na festivaly, než pro velké masy. Matthew dokazuje, že umí opravdu hrát a myslím si, že ho brzy čeká minimálně nominace na Oscara, protože se opravdu snaží vcítit do svých postav na stopro.

Broken Angel (2013) (seriál)

Seriál se spoustou klišé, otravných postav a různých dalších hloupostí, ale přesto mě baví, jak dokáže překvapit a zabavit. Velmi dobré zápletky a odhalování tajemství a minulosti. Někteří herci jsou velmi dobří, někteří už méně, ale všechny minusy naštěstí zatím převyšují klady. A vlastně se díky tomuto seriálu snažím učit španělsky (je na oficiálních stránkách s anglickými titulky), takže o důvod víc, proč se dívat dál. Po zkouknutí celého seriálu dávám tři hvězdičky, zhruba ve třičtvrtině se to blížilo až k odpadu, kdy se jedna z postav začala chovat naprosto iracionálně. Ale ani tak nelituji toho, že jsem tento výtvor viděl a to i díky tomu, že jsem si zlepšil španělštinu :)

Pot a krev (2013)

Na mě trochu zdlouhavý, ale zábavný film, jen po druhé už bych ho asi vidět nemusel.

Česká tajenka (2013) (pořad)

Typický český zábavný pořad s fajn moderátorem.

Smích se lepí na paty (1986)

Slušný Brodský, ale jinak mě film příliš nezaujal, čekal jsem, že mě bude více bavit, ale děj mě neoslnil, takže takový zlatý průměr.

Adoration (2013)

Trochu komornější film, kde si především užijeme hlavní čtveřice, což vůbec nevadí, film nenudí a herecky je na tom velmi slušně. Robin a Naomi jsou pořád krásné ;)

Millerovi na tripu (2013)

Nejspíše nejlepší letošní komedie se spoustou hlášek a skvělým obsazením a především námětem, který byl svěží a neotřepaný.