Hudbu složil, slova napsal (2007)

Milá komedie, která mě ale neoslovila natolik, abych jí dala vyšší hodnocení. Místy trochu zdlouhavá, konec předvídatelný. Až na vtip mi tam něco chybí. Něco, co by mě připoutalo k obrazovce. Možná by na romantickou komedii mohla být trochu sladší. Ale jinak fajn.

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Pokračování Princezny ze mlejna nepřineslo nic nového, stále nesympatická Eliška, čertík, který přestává být vtipný. Asi mu nikdo neřekl, že opakovaný vtip vtipem není. A toho vodníka nemám ráda. Jediný, kdo mě pobavil byl knížepán. A tak škaredá válka v pohádce nemá co dělat a nezachrání to ani kontrast krásné přírody Čech.

Kameňák (2003)

Když přivřu oči nad zpracováním a tím, že jsem to díky našim komerčním televizím viděla už několikrát i přes mé námitky (holt televize není jen má), nemůžu dát Kameňáku 1 hodnocení odpad. Napoprvé zábavné, trochu trapné, ale jo, dobré. Další díly ale patří do hnoje.

Zlatý kompas (2007)

Výborná oceňovaná kniha, že které vznikl absolutně průměrný film. Všechny Pullmanovy nápady, ta atmosféra, všechno je pryč. Příliš dětské, vizuálně působivé, ale nic víc. Zmizelo napětí a vznikl plytký film, který nestojí na úrovni žádného současného oblíbeného fantasy. Velké zklamání.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Ne, svatba Ivety Bartošové po páté mě už nezajímá. Ani ty dojemné rozhovory našich "hvězd", kde se svěřují, jak je ten bulvár hrozný a jak jim ublížil. A Top Star si hraje na hrdinu, že jim dal příležitost mluvit a říct pravdu. Ať si vyberou. Buď pořádný bulvár a nebo Třináctá komnata...

Výměna manželek (2005) (pořad)

Přiznejte se, kdo se nikdy nepodíval někomu do domu oknem nebo otevřenými dveřmi? Kdo nepomlouvá své sousedy? Koho nikdy nezajímalo, čí je to nové auto, které teď tak často stává na ulici? Asi neznám nikoho, kdo by mi na všechny otázky odpověděl záporně. A přesně to Výměna manželek nabízí - pohled do domácností, který z vás nedělá drbnu :). Někdy více, někdy méně zajímavé díly, celkově průměr.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Nejsledovanější pořad ve svém čase?! Nezajímavé obyčejné recepty a nesympatický bručoun Babica, po kterém šílí všechny divačky (tvrdí Nova!). A můžeme si být jisti jeho recepty? Tamhle dejte to, tamhle to, a když to nemáte, tak to prostě něčím nahraďte... Už nikdy více!

Kotel (1998) (pořad)

Je správné obhajovat si svůj názor. Jen kdyby to bylo trochu na úrovni, že ano.

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Nevím, moudra Haliny Pawlowské mi nikdy nepřišla vtipná. Až jsem několikrát podezřívala režii, že do éteru pouští natočený smích. A i když toto asi pravda nebude, nic to nemění na tom, že Halina neumí vytvořit dobrou show, jakkoli jsou její hosté oblíbení, zábavní a talentovaní.