Kongo (1995)

Je to scénáristicky dost bída, která vzbuzuje spíš úsměšek, ale podívat se na to jednou dá, jako na velice nenáročnou oddechovku. Možná se bude více líbit dospívajícím dětem. A další smutný důkaz, jak šla kariéra Tima Curryho do kopru - hrát legrační figurku?! /17.12.2010/

Ani stín podezření (1943)

Poklidný Hitchcock, kdy pod povrchem maloměsta a spořádaných rodinných vztahů bují zlo. Je to ale trochu utahané a na konci najednou přespříliš akčně natěsnané. /10.12.2010/

Halloweenská noc (2007)

Motto snímku by se dalo shrnout do dvou vět: "Dodržuj tradice" a "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá". Příběhy nejsou objevné a mají očekávané poitny, ale režisér velmi dobře vykreslil stísňující atmosféru s důrazem na horrorovité detaily (masky vynořujcí se z kalné vody, listí v lese, kterým jde Karkulka...). Bohužel zapomněl, že největší hrůza jde z neznámého, pocit děsu okamžitě opadne, když svá strašidla předvede v plném světle. Skoro legračně pak vypadá strašák i opravdu do plné nahoty se svlékající vlkodlačí slečny. /6. 12. 2010/

Vlkodlak (2010)

Kdyby peníze, které je film stál, radši věnovali na podporu vlků ve volné přírodě! Takhle divák dostane velkolepou výpravu, která se marně snaží podpírat chatrný a nesmyslný příběh, bez špetky hrůzy, nebo osobitosti hlavních hrdinů. Bylo mi úplně jedno, kdo koho roztrhá. Na to, že je to o vlkodlacích, je to vysloveně bezzubé. /6. 12. 2010/

Poseidon (2006)

Vůbec jsem se s těmi postavami nesžila, takže mi bylo skoro jedno, že umíraly. Když to srovnám s filmem Dobrodužství Poseidonu a vzteklým reverendem Gena Hackmana, tak nová verze prohrává v síle příběhu. Osudy i charaktery novodobějších hrdinů zcela převálcovala triková stránka filmu. /5. 12. 2010/

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

Klišé jako blázen neozvláštněné ničím novým. Co je, probohy, tak zajímavé na milostném příběhu krasobruslařské dvojice, kde jeden z páru byl donedávna hokejistou - což je úplný nesmysl - že to točí pořád dokola? Co kdyby scénáristi zkusili zkombinovat taky jiné druhy sportů, třeba synchornní plavání a atletiku, nebo párovou cyklistiku a jízdu na koni, nebo - velmi odvážně šachy a karate? /4. 12. 2010/

Jen žádnou paniku (2006) (TV film)

Můj oblíbený herec, ale co s tím, když hraje v nevtipné komedii? Nebo to snad bylo rozvleklé melodrama? Snad by se to dalo brát jako osvětový film, aby se lidé dozvěděli, jaké fobie můžou být a jaké problémy to přináší... /1. 12. 2010/

Slunce rošťáků (1967)

Poctivě udělané, s poněkud překvapivým koncem. /1. 12. 2010/