Cesta za snem (2007)

Cesta za snem? Spíš noční můra pouští nezáživnosti a smrdutými močály klišé.

Dlouhá cesta (2002)

Vyděračská limonáda bez vtipu a špetky invence, navíc - podle množství uhlazeného a sterilního náboženského balastu - snad natočené za peníze vybrané v amerických kostelech. KOUSEK DĚJE: jednu hvězdičku dávám za větu, která mě probudila z letargie, totiž, když se hrdina zeptá hrdinky: Kam ti ho mám dát? Jenomže klid, zas jsem upadla do nudy, chtěl vědět, kam jí má nalepit obtisk. A druhou půlku hvězdy dávám za neúmyslný pomník Tornádo Lou, když hlavní hrdina řekne o hlavní hrdince: Kvůli ní jsem jiný. Lepší. /22. 8. 2010/

Pinocchio (2002)

Když divák přistoupí na hru, že místo malého dřevěného panáčka je to padesátiletý Benigni, tak to není zlé. Osobně mám radši uměřenější pohádky s malinko hororovou atmosférou, ale tady se mi líbila kamera, výprava a hudba.

Stella Street (2004)

Jako středoškolská amatérská taškařice by to bylo slušné, jako regulérní film je to prů...švih.

50x a stále poprvé (2004)

Nadšená bych z toho filmu nebyla, ani kdybych, jako hlavní hrdinka, ztratila krátkodobou paměť. Nechutné scény hlavně ze začátku - zvracející mrož, narážky na neatraktivní ošetřovatelku... atd. ve mě zcela udusily jakýkoli náznak romatického rozpoložení, které ostatně snímek ani příliš nevyvolává. /17. 8. 2010/

Tvář teroru (2004) odpad!

Příšerně rasistická záležitost. Drsný americký policista se svéráznými metodami zlikvidoval bezectného arabského teroristu a celé němě zírající španělské policii ukázal, jak se to má dělat. Okořeněné o dvojí incestní motiv. ___Scénárista jako by chtěl strhnout rekord v množství klišé, nesmyslných hlášek a frází. Skoro bych řekla, že se mu to podařilo. Prostě přiblblý film. Ale ten odpad dávám hlavně za rasismus (kdy zvrhlý Arab využívá čisté bělošské skoro-panny k svým nekalým rejdům) a nabubřelost. (američtí kovbojové jsou nejlepší!) /16. 8. 2010/

Vdáš se, a basta! (2007)

Naprostá zbytečnost a škoda Diane Keatonové v takových rolích. /9. 8. 2010/

Křik (1991)

Hodně slabý, učesaný a předvídatelně modulovaný křik, aby snad nikoho nepobouřil, nebo, probůh, nevyřkl nějaký originální názor. Tenhle film chutná jako čaj z třikrát převařeného sáčku. /8. 8. 2010/

Španglicky snadno a rychle (2004)

Je příjemné vidět Adama Sandlera v jiné roli, než jako pitvora, ale hrozně mne štvala hlavní ženská postava, která ze žárlivosti zničí dceři šanci na dobré vzdělání a odstřihne ji od přátel. / 7. 8. 2010/