• Krátkometrážní
  • Rodinný

Lesní duch (1981)

Viete ,čo je synonimum úplného šialenstva? Tento film! Naozaj nechápem ,prečo sa tento film označuje ako komédia. To bol akože až tak zlý až bol vtipný !? :D Musím ale povedať ,že toto sa proste Samovi Raymimu podarilo. Film Lesný duch alias "ako dostať psichycky vyrovnaného človeka na pokraj šialenstva" sa po všetkých stránkach podaril (až na tú konečnú nechutnú scénu a časť kde ženu znásilní strom). Myslím si že toto je aj asi jediný horor ,čo som videl a bol to skutočne horor. Už sa teším ako si pozriem dvojku ,trojku ,remake a nakoniec seriál. Táto séria proste vyštartovala vinikajúco. 78%

Zpráva o Europě (2013)

Super počin. Som vždy natešený ,keď sa nájde takto podarený found footage film. Toto je FF film a nie nejaké paranormalné neherecké aktivity! Za autenticitu deja dávam 85%

Jupiter vychází (2015) odpad!

Keď sa zídu super herci ,režiséri a scénaristi tak to znamená niečo dobré ,no nie vždy sa to podarí. A to je jupiter na vzostupe ,ten film pokazil všetky veci čo sa len dali. Vo výsledku to vizerá ako výsledok prvostupniara na základnej a nedá sa povedať kto za to nesie vinu. Za strašný herecký výkon Kunis,Redmayne a Tatuma dávam 25% a neodporúčam to nikomu pozerať!

Fantastická čtyřka (2015)

Celkom fajn béčko ,ktoré sa na nič nehrá ,čo je len dobre. Ako reboot celej série nestojí za nič. Postavy ,dej ,kamera ,... Proste všetko ok. Nebolo to až také zlé ako som počul. Pokiaľ nieste fanúšikom Doctora Doom a.k.a Victor V. Doom tak na tento film ani nepozerajte. Nestojíto za to. Za solídny pokus o reštart a za výborného Dooma dávam 56%.

Terminator Salvation (2009)

Pekné pokračovanie ,ktoré ale hodilo Terminátora na miesto ,kde ho nikto nechcel a vďaka tomu už nikdy nebude ako predtým. 72%

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Film ako predchádzajúce filmy je výborný ,len mu chýbajú dve veci ,ktoré robili terminátora terminátorom: James Cameron a Sarah L. Connor

Terminátor (1984)

Kultový a výborný film ,no dvojka je lepšia :D 89%

Matrix (1999)

Klasika na ktorú sa nezabúda :) ! A ten soundtrack je proste cool! Škoda len že pokračovania tomuto filmu nesiahali ani po päty :/

Thor: Ragnarok (2017)

Výborné pokračovanie, ktoré sa na nič nehrá. Waititi sa predviedol ako len mohol a je to vidieť. Po sentimentálnej jednotke a suchej dvojke je to príjemná zmena k lepšiemu. A to len stačilo, aby sa Marvel nebral vážne a mal celý LORE na háku...