A jak to bylo dál... (2021) (seriál)

Pro mě překvapivé pokračování seriálu mého dětství a mládí, který jsem měla moc ráda. S tím už to ale nemá moc společného. Chybí lehká nadsázka a vtip, přebývají trans témata a snaha se napasovat do jiné doby. Pro mě celkem zklamání. Tvůrci měli zůstat u seriálu a 2 filmů. Tohle už je jen uměle nastavovaná kaše, mnohdy už nevkusná.

Poslední souboj (2021)

Krásný příběh o cti a pravdě, na které zdánlivě nezáleželo, ale která nakonec stejně jako vždy, vyšla najevo.

Pravda z díry (2021)

Nebylo to úplně špatné, ale zbytečně dlouhá stopáž a konec trochu překombinovaný.

Mapy ke hvězdám (2014)

Věřím, že velmi výmluvný obraz hollywoodské degenerace, ze které je mi na zvracení. Lži, drogy, alkohol a zvrácenosti. Jestli je tohle hollywoodský sen, radši budu chodit na tři směny ještě v důchodu.

Willyho kouzelný svět (2021)

Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy viděla nějaký film s Cagem, který by za něco stál. Cage v úloze mlčenlivého pošuka, na kterého si hned tak někdo nepřijde provádí uklízecí drama, které se nevyrovná ani předvánočnímu úklidu na ubytovně nižší kategorie. Zajímalo by mě, co si o tom všem herec myslel, když mlátil do vraždících robotů-hraček bez jediného slova. A taky by mě zajímalo, co to měl v těch plechovkách, ze kterých pořád pil. Jestli se po tom líp uklízí, chci to taky.

Nádherná Zelená (1996)

Další důkaz o tom, jak velká je planeta Země díky svému obyvatelstvu blbárna.

Duna (2021)

Po 2,5 hodinách vlastně není jasné jak to dopadlo a nejhezčí chlap umřel v půlce. Za mě tedy 3 hvězdy.

Číšníci (1995)

Působilo to na mě jako film z 50. let, ale docela se mi to líbilo. Psychologie postav dobře pojatá a šťastný konec👍