Mazaný Filip (2003)

Jedna velká nuda. Pro náročnýho diváka. Mužatka Vilma byla celkem nechuť. Jediná dobrá scéna v divadle... Ale znám lidi, co na to nedaj dopustit. Neberu jim to, ale nepochopim to:).

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Nechci bejt přísná, jsou to nejlepší tři hvězdy, jaký si dovedete představit, ale na čtyři to kouká závistivě zpovzdálí. Těšila jsem se totiž na komedii, humor nacházim jenom ve sprostejch hláškách nebo scénách, zdánlivě vtipnej je Nathan, ale přijde mi spíš slizkej než sympatickej. Jinak každej má něco do sebe, že Nathan na konci první série zjistí, že umí to, co umí:), bylo uplně jasný (trochu škoda), ale každej díl si drží úroveň, všechno na sebe navazuje (ne jako seriály, kde co díl, to uzavřenej děj), prostředí kulturáku a mladý delikventi, to je něco pro nás, co? A britská angličtina tomu dodává říz, i když jí pořád nemůžu přijít na chuť. Tady bych chtěla zmínit jednu československou hříčku - a to, že se mi líbí, jak tvůrci titulků překládaj Kellyin přízvuk do slovenštiny. Parádně se to tam hodí.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Nechtěla jsem hodnotit už po prvnim díle, ale jsem kompletně unešená. "Cameronová" se sem neskutečně hodí, pohádkovej svět (nevim, jestli má ledabyle vypadat schválně) se perfektně prolíná se skutečnym, nechybí napětí ani zajímavej nápad, tak doufám, že v nasazenym tempu bude pokračovat dál. Možná škoda, že už v prvnim díle ukázali nejspíš všechny důležitý postavy, ale jestli jenom nechtěj ztrácet čas pozdějc, tim líp. Máme se na co těšit....Po skoro celý první sérii o jednu hvězdu snižuju, ale pořád mě to baví, poznávám pohádkovej svět občas i z drsnějšího úhlu, hlavní charaktery už se stačily projevit a co víc, konečně nejde jen o prozření, že jsou zakletý, ale šerifka Swanová musí řešit do jistý míry zapeklitej případ. Moje naivita opadla, ale pořád spokojenost. S druhou sérií nadšení ještě víc opadlo, ale ty 4 si to pořád zaslouží. Ale začíná z toho bejt trochu šaškárna, snad se to z tý špíny zas vyhrabe.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Po prvním díle jsem seriálu moc šancí nedávala, ve strašidelnym domě se děly věci až moc přitažený za vlasy, od první vteřiny hrála béčková rádoby děsivá hudba a ukázat co nejvíc divnejch lidí mi asi mělo nahnat strach. Ale s druhym dílem mě to začalo vtahovat, že je to zase o něčem jinym, přicházely další a další děsivý postavy, na třetí díl jsem se vyloženě těšila a čtvrtej halloweenskej byl zatim nejlepší. Všichni tam maj něco do sebe, z každýho se vyklube někdo jinej a objevujou se tam zdánlivě nemožný lidi, až jsem z toho vážně zvědavá, jak to dopadne, a proto prozatim 4*. U druhý série mě mrzí, že vidíme mnohdy stejný lidi, ale se svojí postavou z první série nemaj nic společnýho a já furt jak blbec čekám, kdy se ty dva odlišný světy spojej. Ale oni asi nespojej:D. Každopádně dvojka je snad ještě děsivější a nechutnější a mě to fakt baví:D.

Tintinova dobrodružství (2011)

Mile mě překvapil chytrej humor, ale postupně to gradovalo k čím dál tím větší absurditě, až mě to nakonec zklamalo. Zvlášť když jsem čekala takovou bombu. Navíc dabovanej animák už nemá s původnim filmem až tak moc společnýho. Ale nasmála jsem se jako už dlouho ne a díky čsfd mě to ani nic nestálo:). Takže díky.

Sekretářka (2002)

Podle obsahu bych řekla, že půjde o trapnou zamilovanou komedii, podle upoutávek v televizi jsem zas myslela, jaký sprosťárničky tam uvidim a bylo to tak půl na půl. Většinu času byla Maggie stydlivou sekretářkou, objevilo se pár sestřihů při "trestání", ale za chvíli oba zas zchladli a vpodstatě se nic nedělo. Ale překvapivě děj ubíhal rychle, nenudilo mě to, a kdyby Maggie nebyla tak podobná jedný nesympatický osobě, mohlo se mi to líbit ještě mnohem víc.

Hlava-22 (1970)

Hanba mi, ale jde o další slavnou předlohu, o kterou jsem nezavadila. Díky tomu jsem možná měla větši nadhled a nebyla svázaná srovnávánim. I přesto jsem zklamaná, několikrát se mi chtělo spát a to by se u takový klasiky stávat nemělo.

Vražedná terapie (2001)

Stupňování atmosféry jsem nepocítila, takže vlastně celou dobu nic a na konci takovej masakr. Bála jsem se asi jenom toho, že to bude tkvět v něčem jinym.

Obhájce (2011)

Knížku neznám a asi ani znát nebudu, když mám čas jenom na čtení učebnic, film zajímavej, ale nic převratnýho, mě osobně tyhle žánry neoslovujou a je to zase jeden z případů, kdy už nevim, jak to dopadlo. Největší dojem zanechali motorkáři...