Pro hrst dolarů (1964)

Westerny mám ráda, Clinta víc než miluju, ale tohle mě nebavilo. Nevim proč, ale prostě ne.

Moje superbejvalka (2006)

Tohle mělo hodně blízko odpadu, Anna Faris si fakt umí vybrat:D, no a Umu jako herečku sem nikdy moc neobdivovala, podle mě má jen čich na role, který jí padnou

Příšerná tchyně (2005)

Bez Jane by to byla eště větší blbost a navíc by to bylo uplně o něčem jinym a s jinym názvem:D

Alenka v říši divů (2010)

Na tuhle extravaganci sem se připravovala hodně dlouho, bála sem se zklamání, ale naopak!! Při zpracování tohohle námětu se museli potýkat s takovym množstvim problémů a většinu bravurně zvládli, takže mi nezbejvá než pět chválu. A nečekala sem, že nejextravagantnější pro mě bude Anne Hathaway...

Katakomby (2007)

Ten konec? Zachovala bych se uplně stejně. Jinak ani nadšení, ani zklamání, Pink mi nevadila, ale teda takový kamarády bych kopla tam, kam ani slunce nesvítí.

Náhradník (1975)

Na zabití času, kdy nic jinýho nedávaj, ideální.

Auta 2 (2011)

Hlášky jako kulometry v honině, místo tajný služby odtahová služba, to mě přeparkuj, je to v toaletě apod. mě vyloženě dostaly, ale jinak sem se po většinu času nudila, všechno to bylo přitažený za vlasy a po absolutně boží a dokonalý jedničce zkrátka tvůrci nemůžou čekat, že jim konzumní společnost bude žrát uplně všechno.

Pařba v Bangkoku (2011)

Podstatně horší než Vegas, tam sem měla fakt na mále, abych neumřela smíchy, tady mi o život rozhodně nešlo, ale pořád tam bylo tolik povedenejch kousků, že si tuhle komedii kdykoli ráda pustim znova.